+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Danube Wings - levné lete

Klíčová slova: letenky, výhodné letenky, letenky v akci, letecky,

E-mail: danubewings@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2009

Popis: Danube Wings nabízí levné letenky pro každého z Vás. Působí na poli charterových letů v České republice i v zahraničí. Dále nabízí pravidelné lety do zajímavých destinací po celé Evropě. Využijte možnost online zakoupení levné letenky.

Web: danube-wings.info

Další související informace

Letenky

letenky – Letimdosveta.sk - expert na lacné letenky Letenky od rôznych leteckých spoločností, nízkonákladové letenky - lowcost. Jednoduchá a rýchla online rezervácia. Ponuka komplexného cestovného poistenia.

Ubytování na horách

ubytování,chalupy,orlické,hory,lyžování,turistika, – Rekonstruovaná chalupa se nachází v obci Pěčín, která vzdálená asi 4km od Rokytnice v Orlických h. Chalupa je v klidném místě.Víceúčelové hřiště v Pěčíně (tenis, volejbal, fotbal atp.)Koupaliště Žamberk, Vamberk. Bazén Ústí n.O.,Rychnov n.K..

Hotel Maxim v Berouně

Hotel Maxim,ubytování v Berouně ,ubytovani,Beroun, – Hotel Maxim *** je situován v klidné části města s výhledem na poetickou řeku Berounku, přesto však je v blízkosti historického náměstí, nedaleko obchodů, bank, restaurací a Aquaparku. Hotel Maxim*** disponuje celkovou kapacitou 25 lůžek s 9 moderně zařízenými pokoji. Součástí každého pokoje je LCD televize se 150 programy, WI-FI, minibar a samozdřejmou součástí je vlastní socialní zařízení třídy "LUX". Prostory celého hotelu jsou nekuřácké, avšak pro kuřáky jsou v nabídce pokoje s balkónem,hotelové parkoviště zdarma,domácí zvířátka povolena,

Načítání trvalo 0.0634 sekund.