+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, KONGRES & GOLF HOTEL v Břasech

Klíčová slova: DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, KONGRES & GOLF HOTEL

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2012

Popis: Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr resort v Břasech se nachází v samém srdci golfového hřiště a nabízí možnost komfortního ubytování v Břasech,Hotel má kapacitu až 182 lůžek v celkem 74 pokojích.Samozřejmostí je veškeré sociální vybavení.Nabízí velkorysý styl v moderně zařízené restauraci budovy Kongres & Golf hotelu a nebo starobylou atmosféru v neopakovatelném prostředí stylové historické restaurace s originální 300 let starou „černou kuchyní“.Hotel Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr resort v Břasech disponuje luxusním wellness centrem, vybudovaném v římském stylu. Hotel disponuje luxusním wellness centrem, vybudovaném v římském stylu.

Web: www.hotel-darovansky-dvur-v-brasech.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Garni & Apartman hotel Albatros v Přední Výtoni

Garni & Apartman hotel Albatros ,ubytování v – Hotel se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady.Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích,pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Hotel Albatros*** je nově otevřený garni hotel, který se nachází v obci Přední Výtoň uprostřed panenské přírody Šumavy.Tato lokalita nabízí plno krásných míst pro turistiku, cykloturistiku, inline bruslení, vodní sporty a v zimě je díky blízkosti Skiareálu Lipno a Skiareálu Hochficht vyhledávaným lyžařským střediskem.

Golf Resort Hotel Konopiště v Benešově

Golf Resort Hotel Konopiště.ubytování – Hotel Golg Resort Konopiště v Benešově nabízí příjemné nadstandardní ubytování přímo v areálu resortu. Hotel nabízí ubytování ve dvou apartmánech a 45 dvoulůžkových pokojích. Hotel je v provozu celoročně. Pokoje hotelu jsou stylově a komfortně vybavené.Hotel nabízí stravování v restauraci Tee Nr.19 a Steak House Saint Florian, která nabízí kompletní nabídku jídel i nápojů. Restaurace Tee Nr.19 má celoroční provoz a poskytuje bezdrátové připojení na internet Wifi.Je to ideální místo pro semináře, firemní prezentace a nejrůznější setkání a společenské akce.

Hotel Zálesí v Luhačovicích

Hotel Zálesí,ubytování v Luhačovicích – Moderní tříhvězdičkový Hotel Zálesí se nachází v centru lázeňského města Luhačovice,Hotel Zálesí Vám poskytne pohodlné ubytování v pokojích s vlastním příslušenstvím (s možností 1 – 2 přistýlek), vybavených televizorem se satelitním příjmem, telefonem a minibarem. Relaxační centrum nabízí např. bahenní zábaly z Mrtvého moře, uhličité koupele, kyslíkovou terapii, spoustu druhů masáží částečných i celkových a také infračervenou kabinu a saunu. Hotel má letní vyhlídkovou terasu a vlastní parkoviště. V zimě je možnost využití běžeckého okruhu cca 10 km na Velkou Javořinu a zpět.

Načítání trvalo 0.0921 sekund.