+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, KONGRES & GOLF HOTEL v Břasech

Klíčová slova: DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, KONGRES & GOLF HOTEL

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2012

Popis: Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr resort v Břasech se nachází v samém srdci golfového hřiště a nabízí možnost komfortního ubytování v Břasech,Hotel má kapacitu až 182 lůžek v celkem 74 pokojích.Samozřejmostí je veškeré sociální vybavení.Nabízí velkorysý styl v moderně zařízené restauraci budovy Kongres & Golf hotelu a nebo starobylou atmosféru v neopakovatelném prostředí stylové historické restaurace s originální 300 let starou „černou kuchyní“.Hotel Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr resort v Břasech disponuje luxusním wellness centrem, vybudovaném v římském stylu. Hotel disponuje luxusním wellness centrem, vybudovaném v římském stylu.

Web: www.hotel-darovansky-dvur-v-brasech.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Horský hotel M&M v Ostrově

Horský hotel M & M, – Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí .Hotel nabízí ubytování o kapacitě 70 lůžek v prostorných pokojích po celkové rekonstrukci.Parkování u objektu.

Golf Resort Hotel Konopiště v Benešově

Golf Resort Hotel Konopiště.ubytování – Hotel Golg Resort Konopiště v Benešově nabízí příjemné nadstandardní ubytování přímo v areálu resortu. Hotel nabízí ubytování ve dvou apartmánech a 45 dvoulůžkových pokojích. Hotel je v provozu celoročně. Pokoje hotelu jsou stylově a komfortně vybavené.Hotel nabízí stravování v restauraci Tee Nr.19 a Steak House Saint Florian, která nabízí kompletní nabídku jídel i nápojů. Restaurace Tee Nr.19 má celoroční provoz a poskytuje bezdrátové připojení na internet Wifi.Je to ideální místo pro semináře, firemní prezentace a nejrůznější setkání a společenské akce.

Hotel Olberg v Olomučanech

Hotel Olberg,ubytování v Olomučanech – Nově vybudovaný tříhvězdičkový hotel Olberg ležící na okraji CHKO Moravský kras.Najdete nás na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska.Ubytování v hotelu je možné převážně v dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny LED televizí, internetovým připojením, pracovním stolem a vlastním sociálním zařízením.Restaurace a salonek s dětským koutkem o kapacitě 75 míst jsou vhodné pro polední menu i sváteční večeři.K aktivnímu odpočinku jsme pro Vás zařídili půjčovnu sportovních potřeb přímo v hotelu Olberg. K vypůjčení je mimo jiné vybavení pro cykloturistiku, in-line, vodní turistiku atd.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.