+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, KONGRES & GOLF HOTEL v Břasech

Klíčová slova: DAROVANSKÝ DVŮR RESORT, KONGRES & GOLF HOTEL

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2012

Popis: Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr resort v Břasech se nachází v samém srdci golfového hřiště a nabízí možnost komfortního ubytování v Břasech,Hotel má kapacitu až 182 lůžek v celkem 74 pokojích.Samozřejmostí je veškeré sociální vybavení.Nabízí velkorysý styl v moderně zařízené restauraci budovy Kongres & Golf hotelu a nebo starobylou atmosféru v neopakovatelném prostředí stylové historické restaurace s originální 300 let starou „černou kuchyní“.Hotel Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr resort v Břasech disponuje luxusním wellness centrem, vybudovaném v římském stylu. Hotel disponuje luxusním wellness centrem, vybudovaném v římském stylu.

Web: www.hotel-darovansky-dvur-v-brasech.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Lázeňský & wellness hotel Niva II. v Luhačovicích

Lázeňský & wellness hotel Niva II.ubytování v – Lázeňský & wellness hotel Niva II. je moderní zrekonstruovaný lázeňský & wellness komplex nad Luhačovickou přehradou.Lázeňský & wellness hotel Niva II. nabízí v jednom komplexu ubytování, stravování, 40 léčebných a 15 wellness procedur! Dále venkovní a vnitřní bazény, konferenční místnost, stylová restaurace, salonky, dětské hřiště, atd. Vhodné pro soukromé i firemní pobyty.Pouze u nás naleznete rozsáhlé wellness centrum (Laconium, Kneippovy koupele, Římské lázně, Bylinková inhalace, Whirlpool malý a velký, Ledová koupel dolních končetin, , Vyhřívaná štěrková pláž, „Liščí nora“ s masáží nohou, Klasická finská sauna , Vinná koupel v měděných vanách, Turecké masáže a Thajské masáže).

Golf Resort Hotel Konopiště v Benešově

Golf Resort Hotel Konopiště.ubytování – Hotel Golg Resort Konopiště v Benešově nabízí příjemné nadstandardní ubytování přímo v areálu resortu. Hotel nabízí ubytování ve dvou apartmánech a 45 dvoulůžkových pokojích. Hotel je v provozu celoročně. Pokoje hotelu jsou stylově a komfortně vybavené.Hotel nabízí stravování v restauraci Tee Nr.19 a Steak House Saint Florian, která nabízí kompletní nabídku jídel i nápojů. Restaurace Tee Nr.19 má celoroční provoz a poskytuje bezdrátové připojení na internet Wifi.Je to ideální místo pro semináře, firemní prezentace a nejrůznější setkání a společenské akce.

Hotel Golf Šilheřovice v Šilheřovicích

Hotel Golf Šilheřovice ,ubytování v Šilheřovicích – Hotel Golf v Šilheřovicích se nachází jen kousek od města Ostrava.Hotel leží u 18-ti jamkového golfového hřiště, které svou historií sahá až do roku 1970.Celková kapacita hotelu je 20 vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán. Pokoje hotelu Golf jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a videem.Využít můžete salonek s kapacitou od 10 – 50 osob, restauraci s kapacitou 40 osob, Hotel poskytuje snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci nebo přímo na pokoji v případě malého obsazení hotelu. Snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu. Hotel nenabízí jen příjemné ubytování, ale je i určený pro pořádání společenských a firemních oslav.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.