+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Datour s.r.o.

Klíčová slova:

E-mail: tescohk@datour.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2009

Popis: CK nabízí lyžařské i letní zájezdy a pobyty v Rakousku. Třídenní lyžařské zájezdy v Rakousku. Autobusem i vlastní dopravou. Na ti dny i na týden, do Rakouska s Datourem ! Snowboarding, lyžování na ledovcích.

Web: www.rakousko-dovolena.cz

Další související informace

Gély, akryly a gellaky

manikúra, pedikúra, laky na nechty, – Manikúra, pedikúra, Wellness ošetrenie, modelácia a zdobenie nechtov, spevňovanie prírodných nechtov, nová metóda lakovania gélom. Nájdete u nás rôzne ošetrujúce výrobky na nechty a nechtovú kožtičku, ultra hydratačné krémy na ruky, masky, pílingy, profesionálne gély a akryly.

Gynekologie Marjánka

gynekologie Praha, gynekologie Praha 6, gynekolog – Přejete si přítomnost lékaře při gynekologických zákrocích ? Gynekologie Marjánka Vám tuto službu umožní zrovna tak jako mnoho dalších včetně : komplexní gynekologická péče, vyšetření jednorázovými gynekologickými sterilními zrcadly, ultrazvukového vyšetření + ultrazvukového vyšetření prsou ( na toto vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, stačí se jen objednat v ordinaci, či u sestřičky ), těhotenské poradny, očkování proti HPV, antikoncepční a těhotenské poradny, telefonické konzultace..

Načítání trvalo 0.2206 sekund.