+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Děravý kotel - Cheb

Klíčová slova: Děravý, kotel, Cheb, pivnice, restaurace, hospoda

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2008

Popis: Pivnice, bar, restaurace, hostinec - vše v jednom. Příjemné posezení, pružná otevírací doba, široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, originální minutková kuchyně, stylový interiér, letní terasa.

Web: www.deravykotel.cz/

Další související informace

Restaurant and Hotel Vill

hotel, restaurace, villa patriot, lázně, dovolená – Hotel Villa Patriot v Mariánských Lázních představuje jedinečnou možnost ubytování na velmi atraktivním místě s působivým výhledem na lázeňské centrum města. Samozřejmostí je i zvýhodněný přístup na jediné královské golfové hřiště v ČR. Vyhlášená hotelová restaurace Vám nabídne speciality, které ohromily už nespočet vážených hostů (členy královských rodin, vedoucí politiky, filmové a hudební hvězdy) z celého světa.

Ranč U jelena, ubytování

restaurace Brno,zážitková restaurace, ubytování – Náš ranč nabízí ubytování u koní v panenské přírodě Moravského krasu a domácí kuchyni s příjemnou atmosférou country restaurace. Poskytujeme levné ubytování pro rodiny s dětmi, zajišťujeme vyjížďky na koních, organizaci rodinných a firemních akcí.

České restaurace

restaurace, gastro, české restaurace – Gastronomický portál pro restaurace i gastro dodavatelů. Jednoduché vyhledávání restaurací, barů, pubů v celé české republice. Pokud hledáte to správné místo na oběd se svými kolegy, nebo rodinou, kde si každý přijde na chuť, jste na tom správném místě.

Načítání trvalo 3.5351 sekund.