+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Děravý kotel - Cheb

Klíčová slova: Děravý, kotel, Cheb, pivnice, restaurace, hospoda

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2008

Popis: Pivnice, bar, restaurace, hostinec - vše v jednom. Příjemné posezení, pružná otevírací doba, široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, originální minutková kuchyně, stylový interiér, letní terasa.

Web: www.deravykotel.cz/

Další související informace

Restaurace a penzion U Fo

restaurace, penzion, fontana, menu, ubytovani, Bol – Restaurace s penzionem U Fontány v obci Bolatice v areálu firmy Dajpp nabízí stylové prostředí nejen pro obědy a večeře, ale také k pronajmutí salonku pro Vaše oslavy, promoce, svatby, rauty a školení. Široký výběr české i světové kuchyně, čepované pivo, míchané koktejly a značková káva.

Hotel Soudek v Poděbradech

hotel, Soudek, ubytování, Poděbrady, restaurace, – Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady. Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmá.

Restaurace - Svět zábavy

restaurace, restaurace Praha, restaurace Butovice – Hledáte místo, kde se dobře najíst? Restaurace ve Světě zábavy Vás srdečně zve na dobré jídlo a pití. Najdete nás v 1. patře obchodního centra Galerie Butovice. Nabízíme denní menu od 89,- Kč. U nás můžete uspořádat firemní akce, či dětské párty.

Načítání trvalo 3.2102 sekund.