+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Děravý kotel - Cheb

Klíčová slova: Děravý, kotel, Cheb, pivnice, restaurace, hospoda

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2008

Popis: Pivnice, bar, restaurace, hostinec - vše v jednom. Příjemné posezení, pružná otevírací doba, široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, originální minutková kuchyně, stylový interiér, letní terasa.

Web: www.deravykotel.cz/

Další související informace

Cestování a tipy na výlet

cestování, ubytování, restaurace, výlety – Rozsáhlá databáze. Cestování, ubytování, restaurace, výlety.

HOSPODA KYČERKA ve Velkých Karlovicích

HOSPODA KYČERKA,ubytování ve Velkých – Nově vybudovaná stylová Hospoda Kyčerka se nachází v údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích.Ubytovací kapacita je 6 pevných lůžek a 6 přistýlek. Každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí a wifi přístupem. V Hospodě Kyčerka si dopřejete pravý gurmánský zážitek domácí valašské kuchyně. Jednou týdně se zde konají rovněž gastronomické festivaly na různá témata.Návštěvníkům je k dispozici pokojová služba, bezbariérový přístup či výtah, možnost úschovy lyží a kol.Povoleni jsou domácí mazlíčci a jejich ubytování je zajištěno zcela zdarma. Parkoviště je dostupné přímo u hospody.Hospoda nabízí pořádání firemních či rodinných akcí, večírků, oslav, rautů, svateb či obchodních jednání.

KOTLÍKY GRILY

zabíjačkový kotel, kotlina s kouřovodem, kotlík, – Prodej potřeb pro domácí grilování a kotlíkování, prodej gulášových kotlíku, poklic, kotlin, pařáků, zabíjačkových kotlů, grilovacích plátů, trojnožek, vařičů a příslušenství z materiálů smalt, nerez a litina, smaltované nádobí, retronádobí,

Načítání trvalo 0.0794 sekund.