+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Děravý kotel - Cheb

Klíčová slova: Děravý, kotel, Cheb, pivnice, restaurace, hospoda

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2008

Popis: Pivnice, bar, restaurace, hostinec - vše v jednom. Příjemné posezení, pružná otevírací doba, široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, originální minutková kuchyně, stylový interiér, letní terasa.

Web: www.deravykotel.cz/

Další související informace

Gastroreality Praha

gastro reality Praha, pronájem restaurace, prodej – Inzertní server pro gastronomii a hortelnictví zveřejňuje tématicky zaměřené nabídky a poptávky - pronájmy a prodeje restaurací, hotelů, penzionů, hostinců, heren. Uvádíme též osvědčené kontakty na dodavatele

Restaurace Na Knížecí Čim

ubytování, hotovky, restaurace, minutky, hospoda – Restaurace je poblíž hlavní silnice Praha - Strakonice. Možnost pořádání firemních a společenských akcí (max. 30 osob), nutno objednat nejméně 1 den předem. Provozovna po kompletní rekonstrukci. Objekt restaurace a penzionu se nachází na hlavním tahu Praha - Písek, České Budějovice, Český Krumlov, Rožmberk, Třeboň a to přímo na komunikaci R4 , 80km od Prahy v malebné jihočeské vesnici Čimelice. Restaurace i penzion jsou otevřeny celoročně. Restaurace má celkovou kapacitu 120 osob, z čehož 70 míst má restaurace, 50 míst předzahrádka a terasa. Denně disponuje 10 hotovými a 60 minutkovými jídly. Penzion má celkovou ubytovací kapacitu 24 osob rozdělených do 5 pokojů a 2 apartmánů. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a přípojkou na internet, apartmány navíc kuchyňskou linkou. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ubytování je možné od jedné noci až po časově neomezený pronájem. Můžete zde trávit po celý rok příjemné chvíle odpočinku a objevovat nejen krásy jihočeské přírody a historických památek.

Pension a restaurace Trau

Pension, restaurace, Trautenberk, Studenec, – Nabízíme příjemné ubytování pro rodinnou dovolenou, maminky s dětmi, sportovní a fotbalová soustředění, školy v přírodě, aerobic. Pořádáme firemní akce, školení s kompletní multimediální technikou, teambuildingy, kongresy, oslavy, společenské akce, večírky, rauty, svatby. Pro váš volný čas je k dispozici vyhřívaný bazén, sportoviště s umělým povrchem. V blízkém okolí Aquapark Špindlerův mlýn, Safari Dvůr Králové, Český ráj, Krkonoše, Vrchlabí, bobová dráha. Pochutnat si můžete v našem vyhlášeném Steak restaurantu.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.