+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Derivia penzion Brno

Klíčová slova: penzion, pension, ubytování, Brno, centrum, hotel

E-mail: penzionderivia@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2010

Popis: Nov? zrekonstruovaný penzion jen 3 zastávky od centra Brna. Pokoje jsou standartn? vybavené TV a WI-FI. Dále je možno využít kavárny, která je sou?ástí penzionu, p?ípadn? našich nadstandardních služeb - odvoz, masáže, pronájem plachetnice, výlety.

Web: www.penzionderivia.cz

Další související informace

Penzión Bella v Banskej Bystrici

penzión, ubytování, Penzión Bella, ubytování v – Penzion Bella Bánská Bystrica nabízí komfortní ubytování ve 4 moderně zařízených jednolůžkových a 6-ti dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje penzionu Bella Bánská Bystrice jsou moderně zařízené a vybavené koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, rádiem, televizí a telefonem. K dispozici jsou také 2 bezbariérové pokoje s výtahem. V objektu je volně dostupné bezdrátové připojení k internetu. Za poplatek je vítán i Váš domácí mazlíček.

Trogir, Čiovo, Chorvatsko

trogir, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Trogirské riviére. Město rozprostírající se částečně na pevnině a částečně na ostrově Čiov, má bohatou historii a mnoho památek. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.