+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Design hotel RomantiCK v Třeboni

Klíčová slova: Design hotel RomantiCK,

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2012

Popis: Hotel Romantick klade velký důraz na design a drobné detaily. U nás na Vás čeká 26 unikátních pokojů. Každý je jiný, každý má svou jedinečnou atmosféru.Pokoje jsou pojmenovány a zařízeny podle květin, které můžete najít na jihočeských loukách a zahrádkách.Zdarma bezdrátové připojení k internetu. V ceně ubytování je: snídaně formou bufetu, wellness Slunečnice – vířivka,sauna, a parkoviště.

Web: www.design-hotel-romantick-v-treboni.raj-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Sport ve Svobodě nad Úpou

Hotel Sport,Svoboda nad Úpou,ubytování, – V dolní patře Hotelu je umístěna restaurace a v horní části hotelu jsme pro vás připravili levné ubytování, jak pro rodiny, tak i pro montážní dělíky. Vaříme u nás klasickou českou kuchyni za příjemné ceny.V blízkosti hotelu jak v létě, tak i zimně najdete mnoho zábavy .Hotel je v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. nachází v Krkonoších 3 km od Jánských lázní a 2 km od Mladých Buků.

HOTEL HANÁCKÝ DVŮR v Olomouci

HOTEL HANÁCKÝ DVŮR , ubytování v Olomouci – Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci - Chválkovicích. Pokoje Hotelu Hanácký Dvůr jsou vybaveny stylovým nábytkem, v jejich vybavení samozřejmě nechybí vlastní WC, sprcha, TV + SAT, telefon a rádio. Přízemí hotelu je bezbariérové. Ve stylové restauraci s letní zahrádkou si můžete pochutnat na pokrmech tradiční české a krajové kuchyně. Dále jsou k dispozici tři salónky, které jsou vhodné pro školení, jednání a prezentace.

Hotel Pod Špilberkem v Brně

Hotel Pod Špilberkem,ubytování v – Hotel Pod Špilberkem v Brně poskytuje příjemné ubytování ve stylovém prostředí, nedaleko centra Brna. Hotel má k dispozici dvoulůžkové až čtyřlůžkové moderně zařízené pokoje. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Hostům je samozřejmě k dispozici bezdrátové připojení k internetu.Svůj den začněte výbornou snídaní, které jsou zahrnuty v ceně ubytování. Stylová hotelová kavárna nabízí příjemné posezení v romantickém prostředí.V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází spousta kvalitních restaurací, kaváren a barů.Samozřejmostí je bezplatné parkování, které je zajištěno na hotelovém parkovišti

Načítání trvalo 0.0601 sekund.