+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětské tábory a výlety 20

Klíčová slova: dětské tábory,výlety,dětské tábory 2010

E-mail: letnitabory@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2010

Popis: Pořádáme dětské letní tábory, taneční tábory, sportovní tábory, jezdecké tábory, cyklistické tábory a jazykové tábory s angličtinou. Děti mají v letním táboře zajištěno ubytování i stravování, sportovní aktivitu (fotbal, florbal, koupaliště(

Web: www.letnitabory.eu

Další související informace

Výletníček-tipy na výlety

výlety,na vylety,s vylety,vylety s detmi,vylety čr – Tipy na výlety pro rodiny i jednotlivce, možnosti ubytování a rekreace, fotografie a popis památek a různých zajímavých míst vhodných k navštívení. Pro plánování Vašich výletů, dovolené a rekreace zde naleznete katalog s nabídkou a možnostmi ubytování a stravování, fotogelerii, popisy a odkazy na hrady a zámky, muzea, města, památky a různé zajímavá místa vhodná k navštívení. Dále můžete využít přehledně řazeného seznamu odkazů na lyžařské areály a ski parky a pro letní dny je zde seznam odkazů na koupaliště a aquaparky.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.