+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diskuse na dovolenou

Klíčová slova: diskuze, fórum, řecko, egypt, turecko, tunisko

E-mail: admin@jaktamje.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2008

Popis: Diskuzní fóra o oblíbených turistickch destinacích - Egypt, Řecko, Dubaj, Turecko, Tunisko a dalších. Zapojte se také do diskuze o vašem oblíbeném místě a zeptejte se na cokoli a získejte cenné informace o oblíbených destinacích.

Web: www.jaktamje.cz

Další související informace

Travelon.cz - cestování o

cestovani, recko, egypt, tunisko atd... – Cestovatelský portál nabízející informace o světových destinacích nejen pro cestovatele, zejména těch turisticky nejpopulářnějších. Cestovatelský portál nabízející informace o světových destinacích nejen pro cestovatele, zejména těch turisticky nejpopulářnějších.

Dovolená na Chalkidiki

Chalkidiki, Řecko, Kassandra, Sithonia, Athos – Přečtěte si o poloostrově Chalkidiki v Řecku, jaké má moře a pláže, jaké tu panuje počasí a co dovézt domů za suvenýry. Připojeny jsou informace o letoviscích Kassandra, Sithonia a Athos a nabídka last minute zájezdů.

Greenholidays

dovolená, cestovní kancelář, cestovka, Turecko – Cestovní kancelář zaměřující se na Turecké destinace jako jsou Bodrum, Belek, Antalya, Izmir, Kusadasi, Didim, Marmaris a Cesme.Naše cestovní kancelář spadá pod Green Travel s působností na cestovním trhu již 15 let.

Načítání trvalo 0.3258 sekund.