+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diva Resort

Klíčová slova: Diva Resort, hotel, pláže, apartmány

E-mail: divaresort-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Hotel Diva Resort si zamilujete ihned, jak přijedete. Špičkový servis, nebo luxusní restaurace potěší určitě každého návštěvníka. Krásné pláže, výborné ubytování, z toho se dělá pětihvězdičkový Diva Resort.

Web: www.divaresort.cz/

Další související informace

Holidaycheck

recenze, fotografie, videa, hotel – Nezávislý cestovatelský informační portál pro recenze hotelů a lodí, fotografie a videa z cest od turistů a cestovatelů s vlastní cestovatelskou komunitou. Informace o destinacích na celém světě. Online rezervace hotelů.

North Island Seychely

Nort Island Seychely, hotel, oceán, vily – Hotel nabízí ideální prostor pro potápění. S potápěním vám pomůžou želvy, či si můžete zdarma zaplavat s delfíny. Objevtujte krásy Seychel a Indického oceánu, pomocí 11 vilek, nebo krásného čistého oceánu.

Trogir, Čiovo, Chorvatsko

trogir, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Trogirské riviére. Město rozprostírající se částečně na pevnině a částečně na ostrově Čiov, má bohatou historii a mnoho památek. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.