+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diva Resort

Klíčová slova: Diva Resort, hotel, pláže, apartmány

E-mail: divaresort-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Hotel Diva Resort si zamilujete ihned, jak přijedete. Špičkový servis, nebo luxusní restaurace potěší určitě každého návštěvníka. Krásné pláže, výborné ubytování, z toho se dělá pětihvězdičkový Diva Resort.

Web: www.divaresort.cz/

Další související informace

Kanuhura

Kanuhura, hotel, rezort, pláže – Kanuhura je hravý hotel s výborným barem s tropickými koktejly. Hravý proto, že pozorujete krabí závody. V blízkosti ostrova se nalézají korálové útesy, nebo krásný bílý a jemný písek, který potěší každou lidskou nohu.

Biograd, Chorvatsko

biograd, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou v okolí městečka Biograd. Koupání je možné už v centru města na oblázkových plážích, které provází stoletý borovicový les. Obklopen chorvatským parkem přírody, Biograd je ideální místo pro rekreaci.

Split, Chorvatsko

split, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Splitské riviére. Město je kombinací historických památek, divadel, kin, restaurací, nákupních center a mnohých nočních klubú. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.2902 sekund.