+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Do itálie - srovnání

Klíčová slova: Itálie, cestovní pojištění, pojištění online

E-mail: regdoitalie@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2011

Popis: Turistické destinace, zajímavosti, ceny. Na co nezapomenout při cestě do Itálie, cestovní pojištění online. Informace o nejvíce navštěvovaných místech Řím, Benátky, Bibione, Dolomity, Lago di Garda, Milán a další.

Web: www.doitalie.com

Další související informace

Itálie dovolená, léto u m

dovolená,itálie,u,moře,bibione,řím,benátky – Itálie je jednou z nejnavštěvovanějších zemí pro strávení letní dovolené pro nás Čechy. Dovolená v Itálii je každoročně vyhledávána tisíci lidmi. Navštivte Itálii - zemí s dlouhověkou historií. Na stránkách naleznete informace o střediscích, fotografie, zajímavosti, ubytování, apartmány. Itálie dovolené je tou pravou volbou pro vás.

Itálie last minute

Itálie – Víte v čem je výhoda last minute? Především v tom, že nemusíte platit žádné nehorázné částky za skvěle prožitou dovolenou. Její popularita neuvěřitelně rychle roste. A kam letos? Co třeba do Itálie?

O Chorvatsku - cestování

chorvatsko, cestovní pojištění, pojištění online – O Chorvatsku - co je třeba pro cestu do Chorvatska, cestovní pojištění, srovnání cen, pojištění online. Informace pro dovolenou v Chorvatsku, tipy na zajímavé výlety a destinace – Makarská, Dubrovník a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.2377 sekund.