+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dolomity-turistické info

Klíčová slova: Itálie, Dolomity, turistika, poznávací zájezdy

E-mail: sachmet@sachmet.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2010

Popis: Na těchto stránkách najdete podrobné a zajímavé informace o horské skupině Dolomit na severu Itálie, informace o geologii Dolomit a také podrobné historické informace o 1. světové válce a frontě v Dolomitech.

Web: www.dolomity.poznavaci-zajezdy.cz

Další související informace

IKS Třeboň

Třeboň, Třeboňsko, rybník, cyklo, turistika – Informační a kulturní středisko je příspěvkovou organizací města Třeboně. funguje od roku 1992. Nabízí a zajišťuje pro Vás následující služby: prodej turistických i cyklistických map, mapy evropských států a měst, průvodců a knižních publikací nejen o Třeboni, pohlednic Třeboně a okolí, upomínkových předmětů, turistických známek, dvd, aj. předprodej vstupenek na vlastní kulturní akce (Třeboňský rezervační systém) i akce jiných pořadatelů z celého regionu (CB System), prodejní místo sítě TICKETPORTÁL turistický servis průvodcovská činnost: prohlídky městské památkové rezervace, divadla J. K. Tyla, krajiny a přírody (ve spolupráci s CHKO Třeboňsko) vydávání vlastních propagačních materiálů redakce měsíčníku Třeboňský Svět správa oficiálních internetových stránek www.itrebon.cz pořádání divadelních představení, koncertů a festivalů pořádání výstav (obrazy, grafiky, fotografie, dokumenty aj.) pořádání a spoluúčast na organizaci festivalů (Anifilm, Třeboňská Nocturna k poctě Emy Destinnové, Zimní Třeboňská nocturna, Historické slavnosti Jakuba Krčína, Lázeňská Třeboň, Rybářská Třeboň, Květinová Třeboň, Ples města Třeboně, Třeboňský divadelní festival). pořádání řemeslných, květinových a bleších trhů výlep plakátů kopírování a faxování propagace města a regionu na veletrzích cestovního ruchu v ČR i zahraničí zastupování města Třeboně v dobrovolném svazku 8 historických a kulturních měst "Česká inspirace", tel: 724 959 652, e-mail: potuzakova@itrebon.cz

Do itálie - srovnání

Itálie, cestovní pojištění, pojištění online – Turistické destinace, zajímavosti, ceny. Na co nezapomenout při cestě do Itálie, cestovní pojištění online. Informace o nejvíce navštěvovaných místech Řím, Benátky, Bibione, Dolomity, Lago di Garda, Milán a další.

Letenky Řím

letenky, Itálie, Řím, zájezdy, turistika – Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. Zda jsou to i letecké se můžete přesvědčit u nás. Vyhledávání levných letenek, poskytování informací s přípravou před odletem i po příletu, informace o ubytování a můžete si přečíst i o nejzajímavějších destinacích.

Načítání trvalo 0.0528 sekund.