+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dolomity-turistické info

Klíčová slova: Itálie, Dolomity, turistika, poznávací zájezdy

E-mail: sachmet@sachmet.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2010

Popis: Na těchto stránkách najdete podrobné a zajímavé informace o horské skupině Dolomit na severu Itálie, informace o geologii Dolomit a také podrobné historické informace o 1. světové válce a frontě v Dolomitech.

Web: www.dolomity.poznavaci-zajezdy.cz

Další související informace

Naučné stezky v ČR

naučné stezky, výlety, turistika, příroda – Tento web jsme vytvořili proto, abychom vás nalákali k návštěvám naučných stezek. Chceme nabídnout praktické informace, rady a zajímavosti pro obyčejné lidi, jako jsme my sami.

Turistický Atlas - infoce

Turistický Atlas, turistika, turisty, cestování – Turistický Atlas - infocentrum pro turisty, vodáky, cyklisty, běžkaře. Nabízíme možnost vytvořit vlastní trasu, aktuální počasí, informace a především sociální síť tustistů! TuristickyAtlas.cz, místo které si zamilujete!

Letenky Řím

letenky, Itálie, Řím, zájezdy, turistika – Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. Zda jsou to i letecké se můžete přesvědčit u nás. Vyhledávání levných letenek, poskytování informací s přípravou před odletem i po příletu, informace o ubytování a můžete si přečíst i o nejzajímavějších destinacích.

Načítání trvalo 0.3292 sekund.