+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dolton Ranch ve Svojeticích

Klíčová slova: Dolton Ranch ,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Ranch se nachází ve Svojeticích, nedaleko Jevanských rybníků a Voděradských Bučin, kde lze provozovat cykloturistiku.Areál nabízí ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích, které jsou zařízeny v původním stylu, kterým se statek vyznačuje. Vybaveny jsou sociálním zařízením, TV a varnou konvicí.Restaurace se dělí na 2 části. Horní je velice stylová místnost s barem a krbovými kamny. Ze spodní části, která je prosklená, je možné vidět do zahrady. Zahradní restauraci se zvířaty najdete pod stoletou lípou. Každý víkend připravujeme nové menu.Výborné pro cykloturistiku, vítáme rodiny s dětmi i s pejsky.

Web: www.penzion-dolton-ranch-ve-svojeticich.ubytovani-cr.net

Další související informace

Penzion Alma, Znojmo-Popice ve Znojmě

Penzion Alma,Znojmo-Popice ,ubytování ve Znojmě – Rodinný penzion a farma (chov oveček) v krásné lokalitě Národního parku Podyjí, v obci uprostřed vinic a vinných sklepů v těsné blízkosti královského města Znojma. Parkování v uzavřeném areálu, cyklostezka 100m od penzionu. Poloha penzionu - okraj obce, 2km od okraje Znojma. Kapacita celkem 4 pokoje, 8 lůžek, 2 přistýlky. Cyklisté vítáni, cyklostezky v těsné blízkosti penzionu. Vinařská oblast.

HOTEL MLÝN ve Velehradu

HOTEL MLÝN ,ubytování ve – Hotel Mlýn Velehrad nabízí ubytování v 27 pokojích s celkem 50 pevnými lůžky a další možností přistýlek (ve složení 4 jednolůžkové pokoje, 19 dvoulůžkových pokojů, 2 juniorsuite a 2 apartmá). Dva pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar. Hosté mohou na pokojích využít i bezdrátové připojení k síti internet. V suterénu hotelu se nachází sauna a malé fitness. K dispozici jsou jízdní kola, stolní tenis.

Hotel Nástup ve Vejprtech

Hotel Nástup ,ubytování ve – Hotel Nástup naleznete v Krušných horách v nadmořské výšce 1000 m n. m. na úpatí hory Klínovec. Součástí každého pokoje hotelu je koupelna s vlastním sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem, radiobudík a telefon. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu pomocí bezdrátové sítě.O maximální uspokojení Vašich chuťových pohárků se postará náš tým kvalitních kuchařů, kteří Vás budou hýčkat vybranými pokrmy české, ale i mezinárodní kuchyně.Hosté mohou pro zpříjemnění chvil dále využít krytý relaxační bazén, tematické masáže, solárium, kulečník, nebo si mohou zahrát tenis či volejbal na osvětleném hřišti s umělým povrchem, které se nachází přímo u hotelu.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.