+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dolton Ranch ve Svojeticích

Klíčová slova: Dolton Ranch ,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Ranch se nachází ve Svojeticích, nedaleko Jevanských rybníků a Voděradských Bučin, kde lze provozovat cykloturistiku.Areál nabízí ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích, které jsou zařízeny v původním stylu, kterým se statek vyznačuje. Vybaveny jsou sociálním zařízením, TV a varnou konvicí.Restaurace se dělí na 2 části. Horní je velice stylová místnost s barem a krbovými kamny. Ze spodní části, která je prosklená, je možné vidět do zahrady. Zahradní restauraci se zvířaty najdete pod stoletou lípou. Každý víkend připravujeme nové menu.Výborné pro cykloturistiku, vítáme rodiny s dětmi i s pejsky.

Web: www.penzion-dolton-ranch-ve-svojeticich.ubytovani-cr.net

Další související informace

HOTEL MLÝN ve Velehradu

HOTEL MLÝN ,ubytování ve – Hotel Mlýn Velehrad nabízí ubytování v 27 pokojích s celkem 50 pevnými lůžky a další možností přistýlek (ve složení 4 jednolůžkové pokoje, 19 dvoulůžkových pokojů, 2 juniorsuite a 2 apartmá). Dva pokoje jsou bezbariérové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a minibar. Hosté mohou na pokojích využít i bezdrátové připojení k síti internet. V suterénu hotelu se nachází sauna a malé fitness. K dispozici jsou jízdní kola, stolní tenis.

Hotel Kazdův Dvůr ve Skalné

Hotel Kazdův Dvůr ,ubytování ve – Spa Wellness hotel Kazdův Dvůr se nachází v přímé blízkosti Františkových Lázní nedaleko přírodního unikátu SOOS, v pohádkovém prostředí Krušných Hor malebné vesničky Vonšov u Skalné.Kapacita hotelu činí 41 pokojů v kategorii jedno-dvou-třílůžkových pokojů, suitů a žádaných rodinných apartmá. K dispozici návštěvníkům jsou dvě restaurace, nabízející speciality jak české, tak mezinárodní kuchyně. Útulná vinárna nabízí hostům možnost příjemně strávit čas v romantickém prostředí. V letním období mohou návštěvníci vychutnat nezapomenutelnou atmosféru na hotelovém nádvoří s krytou venkovní terasou a živou hudbou.

Hotel Nástup ve Vejprtech

Hotel Nástup ,ubytování ve – Hotel Nástup naleznete v Krušných horách v nadmořské výšce 1000 m n. m. na úpatí hory Klínovec. Součástí každého pokoje hotelu je koupelna s vlastním sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem, radiobudík a telefon. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu pomocí bezdrátové sítě.O maximální uspokojení Vašich chuťových pohárků se postará náš tým kvalitních kuchařů, kteří Vás budou hýčkat vybranými pokrmy české, ale i mezinárodní kuchyně.Hosté mohou pro zpříjemnění chvil dále využít krytý relaxační bazén, tematické masáže, solárium, kulečník, nebo si mohou zahrát tenis či volejbal na osvětleném hřišti s umělým povrchem, které se nachází přímo u hotelu.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.