+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dolton Ranch ve Svojeticích

Klíčová slova: Dolton Ranch ,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Ranch se nachází ve Svojeticích, nedaleko Jevanských rybníků a Voděradských Bučin, kde lze provozovat cykloturistiku.Areál nabízí ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích, které jsou zařízeny v původním stylu, kterým se statek vyznačuje. Vybaveny jsou sociálním zařízením, TV a varnou konvicí.Restaurace se dělí na 2 části. Horní je velice stylová místnost s barem a krbovými kamny. Ze spodní části, která je prosklená, je možné vidět do zahrady. Zahradní restauraci se zvířaty najdete pod stoletou lípou. Každý víkend připravujeme nové menu.Výborné pro cykloturistiku, vítáme rodiny s dětmi i s pejsky.

Web: www.penzion-dolton-ranch-ve-svojeticich.ubytovani-cr.net

Další související informace

Penzion Sirius ve Vyškově

Penzion Sirius ,ubytování ve – Moderní rodinný penzion v centru města, pokoje vybavené TV LCD, sociálním zařízením, internetovou přípojkou, některé s klimatizací nebo balkonem, bezbarierový přístup, vlastní chráněný parking, v blízkosti aquapark s krytým bazénem, bowling, dinopark, zoopark, squash, muzeum, cyklostezky a řada dalších zajímavostí.

Penzion Kovářov ve Frymburku

Rodinný penzion Kovářov ,ubytování ve – Rodinný penzion nacházející se na břehu Lipenské přehrady nabízí komfortní zázemí pro prožití skvělé dovolené.V našem čerstvě zrenovovaném penzionu na Vás čekají útulné a vkusně zařízené pokoje.Nabízíme Vám na všech pokojích a restauraci pokrytí bezdrátovým připojením k internetu.V měsíci lednu jsme pro Vás otevřeli novou nekuřáckou restauraci. Věříme, že Vás příjemný interiér osloví a budete se k nám s rádi vracet.

Baurů Dvůr ve Stachách

Baurů Dvůr ,ubytování ve Stachách – Penzion se nachází uprostřed krásné šumavské přírody, která přímo vybízí k výletům či sportu. Přímo u objektu je rybníček s možností bruslení v zimním období. V okolí usedlosti je dostatek prostoru pro sportování (fotbal, volejbal, stolní tenis...). V blízkosti penzionu se nachází jelení farma. Středisko zimních sportů Zadov - Churáňov .Penzion nabízí ubytování ve dvou kategoriích: v pokojích vybavených sprchou a WC a pro méně náročné hosty nabízíme i pokoje se sociálním zařízením společným na patře. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek. Celý objekt je pokryt signálem Wi-Fi . Nabízíme výbornou domácí stravu - snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 2 menu. Všemje k dispozici společná jídelna s krbem, stylová klubovna s barem i venkovní posezení. Vlastní rybníček u objektu.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.