+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dominikánská republika d

Klíčová slova: dominikánská republika dovolená

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2012

Popis: Dominikánská republika patří mezi skutečné perly Karibiku. Bayahibe s jemným bílým pískem a možností výletů na okolní ostrůvky, Juan Dolio s vynikajícími podmínkami pro potápění či rušná Punta Cana splní očekávání i těch nejnáročnějších cestovatelů.

Web: www.dominikanska-republika-dovolena.cz

Další související informace

Individuální zájezdy Meta

individuální zájezdy, dovolená na míru, Thajsko – Individuální zájezdy pro jednotlivce, dvojice a skupiny. 17 let pro vás zajišťujeme individuální zájezdy do těch nejkrásnějších zákoutí světa. Uhrančivá krása jihovýchodní Asie, okouzlující pláže uvnitř vyhaslých sopek v jižním Thajsku, Kambodža, surfování v Austrálii, Nová Guinea - zahrada světa, úžasné mořské laguny Francouzské Polynésie, záhadné pralesy jižní Ameriky, vášeň a rytmus Karibiku, rozmanitost severní Ameriky, romantická zákoutí Evropy - Paříž, Řím, Benátky, divoká Afrika a mnoho dalších zážitků, které pro vás máme připraveny.

Dovolená Rhodos

dovolená Rhodos, zájezdy Rhodos,last minute Rhodos – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace, zejména však nabízíme výhodné a nezapomenutelné zájezdy na Rhodos. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů na Rhodos. ..

Dovolená 2012

dovolená 2012 – Dovolená 2012, to jsou nabídky zájezdů do Středomoří či k Rudému moři, ale také za exotikou na karibské pláže či jinam ve světě. Dovolená v roce 2012 splní přání a dopřeje odpočinek od práce a denních povinností všem, kteří rádi cestují do zahraničí.

Načítání trvalo 2.3016 sekund.