+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dominikánská republika d

Klíčová slova: dominikánská republika dovolená

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2012

Popis: Dominikánská republika patří mezi skutečné perly Karibiku. Bayahibe s jemným bílým pískem a možností výletů na okolní ostrůvky, Juan Dolio s vynikajícími podmínkami pro potápění či rušná Punta Cana splní očekávání i těch nejnáročnějších cestovatelů.

Web: www.dominikanska-republika-dovolena.cz

Další související informace

GoDominicanRepublic - dov

dominikánská republika, santo domingo, samaná – Dominikánská republika: Navštívíte-li Dominikánskou republiku, navštívíte zemi, která se může pyšnit jedněmi z nejkrásnějších a nejčistších pláží na světě. O množství slunečních paprsků také není nouze. Idylku podtrhují luxusní hotely pro nejnáročnější turisty.

Dominikánská republika l

dominikánská republika last minute – Dominikánská republika, to jsou bílé písčité pláže, monumentální horské hřbety s podivuhodnými řekami a vodopády, jezera obklopená exotickou přírodou, nekonečné mangrovníkové lesy, velryby a hlavně krásné hotelové resorty s výbornými službami a jídlem.

Dominikánská republika

Dominikánská republika – K nejoblíbenějším turistickým destinacím na světě patří už řadu let překrásná Dominikánská republika, která láká především na své nádherné bělostné pláže, azurově zbarvené moře a úchvatnou přírodu.

Načítání trvalo 2.4458 sekund.