+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dominikánská republika l

Klíčová slova: dominikánská republika last minute

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2012

Popis: Dominikánská republika, to jsou bílé písčité pláže, monumentální horské hřbety s podivuhodnými řekami a vodopády, jezera obklopená exotickou přírodou, nekonečné mangrovníkové lesy, velryby a hlavně krásné hotelové resorty s výbornými službami a jídlem.

Web: www.dominikanska-republika-last-minute.cz

Další související informace

Zájezdy Last-minute v ČR

zájezdy letenky last minute – Nákup z pohodlí domova přes intrnet. Nemusíte chodit do cestovních kanceláří, abyste si vybrali. Za zájezd nezaplatíte ani o korunu více než v cestovní kanceláří Po odeslání vaší nezávazné objednávky vás telefonicky kontaktujeme. Splátkový prodej-jakoukoliv dovolenou si můžete vzít na splátky

Dovolená v Egyptě

dovolená egypt, egypt, last minute egypt, Hurghada – Dovolená Egypt - to jsou zájezdy, rady, tipy a informace pro vaši dovolenou. Egypt je země plná kontrastů, země žhavých saharských pouští i životodárného Nilu, země pyramid a slavných faraónů, země fascinujícího podmořského světa.

Eurovíkendy last minute

eurovíkendy, last minute – Eurovíkendy jsou krátké velmi příjemné a nenáročné poznávací zájezdy, kdy za pár dní poznáte dané město nebo jiné navštívené místo. Eurovíkendy jsou organizované průvodcem nebo si lze koupit také eurovíkendy se zcela samostatným programem včetně last minute.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.