+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dominikánská republika l

Klíčová slova: dominikánská republika last minute

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2012

Popis: Dominikánská republika, to jsou bílé písčité pláže, monumentální horské hřbety s podivuhodnými řekami a vodopády, jezera obklopená exotickou přírodou, nekonečné mangrovníkové lesy, velryby a hlavně krásné hotelové resorty s výbornými službami a jídlem.

Web: www.dominikanska-republika-last-minute.cz

Další související informace

Itálie last minute

Itálie last minute – Itálie jako jedna z mála zemí na světě nabízí opravdu široké možnosti trávení dovolené. Tak jeďte hned teď, last minute, je to mnohem výhodňejší. Vyberte si svou vysněnou dovolenou! Nemáte důvod na cokoliv čekat.

Exim tours

exim tours, last minute – EXIM TOURS je cestovní kancelář, která působí na českém trhu již od roku 1993 a je považována za jednu z největších cestovních kanceláří na našem trhu. Od roku 2001 je též EXIM TOURS akciovou společností.

dovolenka - tui

dovolenka, dovolenky, last minute – Sme cestovná kancelária zameraná na maximálnu kompetenciu vo veciach cestovania. Patríme k špičke cestovných kancelárií na Slovensku a za to sme vďační práve Vám, naším zákazníkom. kliknite si na našu internetovú stránku alebo nás navštívte priamo v kancelárii v niektorej z našich pobočiek.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.