+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dominikánská republika

Klíčová slova: Dominikánská republika

E-mail: idominikanskarepublika@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2013

Popis: K nejoblíbenějším turistickým destinacím na světě patří už řadu let překrásná Dominikánská republika, která láká především na své nádherné bělostné pláže, azurově zbarvené moře a úchvatnou přírodu.

Web: www.idominikanskarepublika.cz/

Další související informace

Dominikánská republika

Dominikánská republika,svatby,dovolená,Adventura – Dominikánská republika v mnoha podobách - info o DR, výlety, outdoor, poznávací zájezdy, pobyty, golf, potápění, nemovitosti, svatby, infoservis, fotogalerie, plavby karibikem. Individuální přístup. Česká kancelář působící v Dominikánské republice.

Hotel U Ceske Koruny v Praze

Hotel U Ceske Koruny,ubytování v – Hotel U České koruny se nachází v Praze Řeporyjích.Hotel nabízí k ubytování celkem 33 pokojů. Z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 21 dvoulůžkových. Pokoje hotelu jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC. Na pokojích je k dispozici televize se satelitními stanicemi a telefon.Hotel U České koruny restaurace nabízí hostům hotová jídla a minutky po celý den v domácím prostředí.Restaurace je otevřena od 11:00 až 23:00 hodin a disponuje kapacitou 70 míst. Parkoviště pro hotelové hosty je v ceně pokoje a v nočních hodinách se uzamyká.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.