+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doprava mikrobusem Brno

Klíčová slova: autodoprava, přeprava osob, mikrobus, Brno, Ford

E-mail: info@frydotrans.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2011

Popis: FRYDOTRANS - osobní autodoprava - Cena již od 7,50 Kč/km (bez DPH). Nabízíme služby v oblasti přepravy osob. Jezdíme po Brně, po Česku i po Evropě. Odvezeme Vás na letiště, na dovolenou, i jen tak do vinného sklípku. Ford Transit a Fiat Ducato až pro 8 osob, oba mikrobusy bílé barvy bez potisku. Možnost přípojného vozíku, klimatizace v mikrobusu Ford Transit.

Web: www.frydotrans.cz

Další související informace

Lacné letenky

letneky, levné letenky, praha, vieden, brno – Lacné letenky, ktoré sú dostupné 24 hodín v denne a 7 dní v týždni. Vaše online letenky. Tak si najdite to najlepšie pre Vás. Akčné letenky sú tie najlepšia a podľa našej filozofie: Lacné letenky sú práve online letneky.

Derivia penzion Brno

penzion, pension, ubytování, Brno, centrum, hotel – Nov? zrekonstruovaný penzion jen 3 zastávky od centra Brna. Pokoje jsou standartn? vybavené TV a WI-FI. Dále je možno využít kavárny, která je sou?ástí penzionu, p?ípadn? našich nadstandardních služeb - odvoz, masáže, pronájem plachetnice, výlety.

Apartmán-penzion České Budějovice v Českých Budějovicích

Apartmán-penzion České Budějovice,ubytování v – Nekuřácký Apartmán penzion České Budějovice poskytuje ubytování v centru Českých Budějovic. Svým hostům nabízí příjemné a komfortní ubytování v apartmánech o velikosti 20 až 40m2 .Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.