+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doprava mikrobusem Brno

Klíčová slova: autodoprava, přeprava osob, mikrobus, Brno, Ford

E-mail: info@frydotrans.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2011

Popis: FRYDOTRANS - osobní autodoprava - Cena již od 7,50 Kč/km (bez DPH). Nabízíme služby v oblasti přepravy osob. Jezdíme po Brně, po Česku i po Evropě. Odvezeme Vás na letiště, na dovolenou, i jen tak do vinného sklípku. Ford Transit a Fiat Ducato až pro 8 osob, oba mikrobusy bílé barvy bez potisku. Možnost přípojného vozíku, klimatizace v mikrobusu Ford Transit.

Web: www.frydotrans.cz

Další související informace

Hotel Vista v Brně

hotel, Vista, Vista Brno, Brno, ubytování, – Hotel Vista v Brně se nachází v městské části Medlánky, v blízkosti křižovatky Palackého třídy a ulice Hradecké, rozdělující městské části Královo Pole, Medlánky a Řečkovice. Kompletní rekonstrukce Hotelu Vista v Brně byla dokončena v roce 2010 a v současnosti je business economy hotelem.

Penzion Janka v Brně

Penzion Janka, Brno, ubytování, ubytovani, – Kapacita penzionu Janka v Brně je 1x jednolůžkový pokoj, 4x dvoulůžkové pokoje (z toho v jednom z pokojů je možná 1x přistýlka) a 1x apartmá. Sociální zařízení sprcha, WC a TV je samozřejmostí.Snídaně jsou podávány v jídelně v penzionu Janka v Brně formou švédského stolu. Hosté mimo jiné mohou navštívit i jednu z několik restaurací nebo hospůdek v okolí,

Romantický azyl pro milen

milenecky, azyl, brno, romantický, hodinovy, hotel – Romantický azyl pro milence neboli hodinový hotel Brno-Řečkovice. Moderní a příjemné prostředí za přijatelné ceny. Můžete se za námi stavit kdykoliv jen budete potřebovat. U nás naleznete soukromí, které se může kdykoliv hodit.

Načítání trvalo 0.3602 sekund.