+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doprava na letiště Praha

Klíčová slova: letiště, ruzyně, praha, taxi, limuzíny

E-mail: odkazy@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2010

Popis: Zajišťujeme smluvní přepravu z letiště a na letiště Praha Ruzyně, taxislužby za smluvní cenu. Dále si u nás můžete objednat pronájem limuzíny, přepravu po Praze i mimo Prahu. Náš vozový park tvoří nové, klimatizované vozy.

Web: www.doprava-letiste-praha.cz/

Další související informace

Letiště Brno

letiště, Brno, letadlo, lítání, letiště Brno – Plánujete dovolenou? Letiště Brno patří mezi největší letiště v České republice. Mezinárodní lety jsou samozřejmostí a ročně se přepraví tisíce turistů. Letiště Brno se stalo populárním v celém světě.

Taxi-Moto Praha

taxi moto, moto taxi, taxi, taxi praha, taxo-moto – Taxi-Moto kombinuje komfortní dopravu s rychlostí a mrštností motorek. Naše speciálně upravené taxi motorky vás provezou Prahou nejrychleji a nejlevněji. Odvezeme Vás, Vaše auto i Vaši motorku. Moto taxi Praha - první taxi na motorkách ve střední Evropě. Nejspolehlivější a nejrychlejší taxi doprava v Praze.

Navigační náramek

Metro, Subway, mapa, Praha – Navigační náramek „Navi Bracelet“, Na náramku je schematicky zobrazena mapa metra. Naramek se velmi snadno používá -univerzálni velikost, snadny v provozu, mapa metra je vzdycky s Vami, funkčni suvenýr za rozumnou cenu. Město: Praha

Načítání trvalo 0.0584 sekund.