+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doprava na letiště Praha

Klíčová slova: letiště, ruzyně, praha, taxi, limuzíny

E-mail: odkazy@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2010

Popis: Zajišťujeme smluvní přepravu z letiště a na letiště Praha Ruzyně, taxislužby za smluvní cenu. Dále si u nás můžete objednat pronájem limuzíny, přepravu po Praze i mimo Prahu. Náš vozový park tvoří nové, klimatizované vozy.

Web: www.doprava-letiste-praha.cz/

Další související informace

Lacné letenky

letneky, levné letenky, praha, vieden, brno – Lacné letenky, ktoré sú dostupné 24 hodín v denne a 7 dní v týždni. Vaše online letenky. Tak si najdite to najlepšie pre Vás. Akčné letenky sú tie najlepšia a podľa našej filozofie: Lacné letenky sú práve online letneky.

Pension Pohádka v Praze

penzion, Pension Pohádka, ubytování, Praha, Malá – Pension Pohádka svou charakteristikou nabízí ubytovaní luxusního stylu ve výborné lokalitě přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy. Pension Pohádka v Praze se nachází jen pár krůčků od nejznámějších památek hlavního města. To vše je umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí, jenž pramení z malé kapacity pensionu o pěti luxusních pokojích.

Hotel Bella v Praze

hotel, Hotel Bella, Bella, ubytování, Praha, – Hotel Bella v Praze je nový, stylový hotel, situovaný v areálu historické usedlosti, který byl otevřen v říjnu 2007. Hotel Bella v Praze se nachází zhruba 12 minut od historického centra Prahy a nákupních zón, kam se hosté pohodlně dopraví, neboť v blízkosti hotelu je stanice metra i tramvají.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.