+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

doprava-osobní přeprava

Klíčová slova: osbní přeprava,transfer,doprava,taxi na letiště

E-mail: doprava@prag-transfer.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2008

Popis: Doprava osobní autodoprava PRAG TRANSFER se specializuje na přepravu klientů z Letiště Praha. Nabízíme Vám spolehlivý servis s garantovanou fixní cenou po celém území Prahy. Což znamená, že ceny jsou jednotné za počet přepravovaných osob

Web: www.prag-transfer.cz

Další související informace

Jízdní řády

autobusy,vlaky,doprava,spojení – Jízdní řády autobusů, vlaků a mhd on-line. Na tomto webu naleznete možnost rychle si vyhledat vlakové spojení, autobusové spojení a řády městské hromadné dopravy v systému Idos.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Načítání trvalo 0.0717 sekund.