+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

doprava-osobní přeprava

Klíčová slova: osbní přeprava,transfer,doprava,taxi na letiště

E-mail: doprava@prag-transfer.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2008

Popis: Doprava osobní autodoprava PRAG TRANSFER se specializuje na přepravu klientů z Letiště Praha. Nabízíme Vám spolehlivý servis s garantovanou fixní cenou po celém území Prahy. Což znamená, že ceny jsou jednotné za počet přepravovaných osob

Web: www.prag-transfer.cz

Další související informace

Falabus, spol. s r.o.

autobusová,doprava,zájezd,dovolená – Dovolujeme si Vám nabídnout služby naší rodinné firmy s mnohaletou tradicí v oblasti provozování vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy. autobusy značky Karosa LC 735 a Karosa LC 736, s možností přívěsu za autobus k přepravě lodí o 15-ti místech.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Načítání trvalo 0.1043 sekund.