+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená a ubytování Farm

Klíčová slova: apartmán, apartmány, ubytování, ubytování u Tábora

E-mail: info@dovolena-hejlov.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2010

Popis: Farma Hejlov u města Tábor umožňuje pobyt v hezkém a tichém prostředí, vhodném pro dovolenou, odpočinek, rybaření, cykloturistiku, jízdu na koni. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Farma Hejlov u města Tábor umožňuje pobyt v hezkém a tichém prostředí, vhodném pro dovolenou, odpočinek, rybaření, cykloturistiku, jízdu na koni. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Web: www.dovolena-hejlov.cz

Další související informace

Ubytování u přehrady

Ubytování u přehrady, ubytovani, oenzion – Apartmány se nachází 50m od Těrlické přehrady a 10km od Slezských Beskyd. Překrásná rekreační oblast umožňuje relaxaci, sportovní vyžití po celý rok, návštěvu zajímavostí či koupání na přehradě. Lze objednat jednolůžkový nebo dvojlůžkový pokoj, případně tři samostatné apartmány.

Penzion U Potůčku

Penzion U Potůčku, penzuion, ubytovani – V rámci ubytování Vám nabízíme nový penzion, ideální pro odpočinek rodin s dětmi a všechny milovníky přírody Jeseníků. Vhodné také pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí či uzavřenou společnost. Ubytování je možné v samotném penzionu a současně ve vedlejším objektu - apartmán s vlastním sociálním zařízením.

Levné ubytování v Třeboni

Ubytování Třeboň, Třeboň ubytování, Třeboňsko – Nabízíme levné ubytování v Třeboni v domovech mládeže SSRV. Ubytování v pokojích pro 2 až 6 osob, společné i vlastní sociální zařízení, s možností vaření. Široká nabídka sportovních aktivit – zapůjčení sportovního vybavení, kol, hřiště.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.