+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Alpy

Klíčová slova: Dovolená Alpy

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Alpách. Novinky z Alp, informace o destinacích, ubytování, geografii, počasí, letní a zimní dovolené. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Web: alpy.travel.cz

Další související informace

Itálie dovolená

Itálie dovolená – Aktuální nabídka dovolených v Itálii. Itálie jako jedna z mála zemí na světě nabízí široké možnosti trávení dovolené. Vyberte si svou vysněnou dovolenou! Nebo jeďte hned teď, last minute, je to mnohem výhodňejší.

Botel Grácia v Bratislave

Ubytování turistika dovolená výlety hotel – Romantické Business Lacné ubytovanie ubytování Bratislava - Mapa s cestou pokud máte zájem o rezervaci ubytování pro Botel Gracia, nebo se jedná o předběžnou rezervaci použijte prosím formulář pro rezervaci . Rezervace jsou vyřizovány přednostně. Děkujeme za pochopení.

Hotel Margit v Trenčanských Tepliciach

hotel Margit ubytování turistika dovolená – Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové pripojenie na Internet. Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové

Načítání trvalo 1.5971 sekund.