+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Benátky

Klíčová slova: Dovolená Benátky

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Benátkách. Novinky z Benátek, informace o památkách, kultuře, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Web: benatky.travel.cz

Další související informace

Hotel Margit v Trenčanských Tepliciach

hotel Margit ubytování turistika dovolená – Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové pripojenie na Internet. Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové

Tenerife dovolená

Tenerife dovolená – Dovolená na Tenerife je možná po celý rok. Stálé klima, příjemné teploty a široké možnosti sportovního vyžití dělají z tohoto \"ostrova věčného jara\" atraktivní cíl. Tenerife nabízí jarní karnevaly, golfové tunaje, potápění a opalování na plážích s vulkanickým pískem.

Načítání trvalo 2.0596 sekund.