+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Budapešť

Klíčová slova: Dovolená Budapešť

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Budapešti. Novinky z Budapeště, informace o památkách, kultuře, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Web: budapest.travel.cz

Další související informace

Dovolená Řecko

Last minute Řecko, Dovolená Řecko – Cestovní agentura Intertravel.cz se zabývá prodejem pojištěných zájezdů a pobytů renomovaných cestovních kanceláří včetně zájezdů last moment, first a last minute Řecko i s odlety z Pardubic. Nabízíme využití všech slevových a věrnostních programů jako je „ dovolená dětí zdarma“. Specializujeme se i na dovolenou na Slovensku, termální lázně Podhájská, Velký Meder, Dunajská Streda a jiné s autokarovou nebo vlastní dopravou.

Pension Nika v Českém Krumlově

pension hotel ubytování turistika dovolená – Pension Nika je malý rodinný pension, který se nachází v romantickém starém městě Český Krumlov. Jsme na půli cesty do centra (10 min.chůze) a přírody. Nabízíme 8 pokojů, všechny mají svou koupelnu a WC. Dále pak telefon, rádio a televizi. Pro případ horkého léta je na pokojích elektrický ventilátor. Parkování pro vaše čtyřkoláčky zajišťujeme na soukromém parkovišti před pensionem.

Slovensko, krásná a hrdá

ubytování Slovensko, dovolená Slovensko, termály – Slovensko je ideální místem pro strávení dovolené, především pro vyznavače aktivního odpočinku i pro ty, kteří mají hlouběji do kapsy. Jelikož to máme na Slovensko coby kamenem dohodil, je cesta krátká a pohodlná.

Načítání trvalo 0.0937 sekund.