+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Dolomity

Klíčová slova: Dovolená Dolomity

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Dolomitech. Novinky z Dolomit, informace o destinacích, geografii, lyžování a turistice, počasí a ubytování. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Web: dolomity.travel.cz

Další související informace

Chata Slovenský raj Čingov ve Smižanech

Turistika chatky ubytování hotel dovolená výlety – Chata s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky se nachází přímo v Slovenském ráji, v turistickém středisku Čingov - Spišské Tomášovce, asi 7 km od okresního města Spišská Nová Ves. Nejbližší okolí chaty tvoří menší louka, jinak je chata umístěna přímo u lesa a nabízí dostatek soukromí. Ve vzdálenosti 70 m od chaty je celoročně otevřená Restaurace Lesnica s výběrem jídel slovenské a mezinárodní kuchyně a celoročně otevřený Salaš

Tenerife dovolená

Tenerife dovolená – Dovolená na Tenerife je možná po celý rok. Stálé klima, příjemné teploty a široké možnosti sportovního vyžití dělají z tohoto \"ostrova věčného jara\" atraktivní cíl. Tenerife nabízí jarní karnevaly, golfové tunaje, potápění a opalování na plážích s vulkanickým pískem.

Dovolená v Itálii

dovolená v itálii – Dovolená v Itálii nabízí pracovní odpočinek u Středozemního moře v moderních hotelových komplexech nebo v menších hotelech a penzionech rodinného typu. Sportovní dovolenou v Itálii lze strávit také na lyžích či snowboardu v některém z mnoha zimních středisek.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.