+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Emiráty

Klíčová slova: Dovolená Spojené Arabské Emiráty

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: "Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené ve Spojených Arabských Emirátech. Novinky ze Spojených Arabských Emirátů, informace o destinacích, kultuře, přírodě, kuchyni, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety.

Web: emiraty.travel.cz

Další související informace

Dovolená v USA

usa, spojene staty americke, amerika, dovolená – Naše stránky Vám nabízejí turistické informace o dovolené v USA. Můžete se dočíst o historii Spojených států amerických. Najdete zde ovšem i podrobné informace o dopravě v USA a o památkách, které zde můžete navštívit.

Egypt z pohledu turisty

egypt, počasí, last minute, dovolená – Egypt je z hlediska turismu jednou z nejnavštěvovanějších zemí Afriky. Tato země je známa především z hlediska starověkých civilizací, které zde zanechali velké množství památek. Mezi nejznámější patří určitě pyramidy a sfinga.

Tunisko Tabarka

tunisko, tabarka, dovolená – Tunisko Tabarka - jen necelé 2,5 hodiny letu nás dělí od pohádkové přírody Tabarky. Tabarka je oblíbeným letoviskem v Tunisku, kde skalnaté pobřeží se střídá s písečnými plážemi, které obklopuje krásné moře. Nabízí se i vyžití na kvalitních golfových hřištích

Načítání trvalo 0.0569 sekund.