+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Emiráty

Klíčová slova: Dovolená Spojené Arabské Emiráty

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: "Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené ve Spojených Arabských Emirátech. Novinky ze Spojených Arabských Emirátů, informace o destinacích, kultuře, přírodě, kuchyni, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety.

Web: emiraty.travel.cz

Další související informace

Dovolená Kypr

Dovolená Kypr – Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené na Kypru. Novinky z Kypru, informace o destinacích, ubytování, kultuře, přírodě, kuchyni, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety.

Arabské Emiráty

Spojené Arabské Emiráty, Arabské Emiráty, Dubai – Spojené Arabské Emiráty – objevte s námi krásu a luxus Spojených Arabských Emirátů. Informace o historii země, moderní architektuře, dopravě, možnostech ubytování a další důležité informace o Arabských Emirátech.

Pension Nika v Českém Krumlově

pension hotel ubytování turistika dovolená – Pension Nika je malý rodinný pension, který se nachází v romantickém starém městě Český Krumlov. Jsme na půli cesty do centra (10 min.chůze) a přírody. Nabízíme 8 pokojů, všechny mají svou koupelnu a WC. Dále pak telefon, rádio a televizi. Pro případ horkého léta je na pokojích elektrický ventilátor. Parkování pro vaše čtyřkoláčky zajišťujeme na soukromém parkovišti před pensionem.

Načítání trvalo 2.2951 sekund.