+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Itálie

Klíčová slova: dovolená Itálie, poznávací zájezdy

E-mail: vaclav.malek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2010

Popis: Nabízíme poznávací a pobytové zájezdy do většiny evropských přímořských zemí za velice příznivé ceny. Dále v naší nabídce naleznete exotické destinace jako Egypt a další severo-africké země. Těšíme se na Vás.

Web: www.ckmmi.cz

Další související informace

Řím-turistické informace

Řím, Vatikán, Itálie, poznávací zájezdy, Koloseum – Na těchto stránkách najdete podrobné a zajímavé informace o historických místech v Římě, například o ministátu Vatikán - sídle papeže, Foru Romanu, Koloseu, chrámu sv. Petra aj. Ze stránky jsou rovněž odkazy i na poznávací zájezdy do Říma.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.