+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Kypr

Klíčová slova: Dovolená Kypr

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené na Kypru. Novinky z Kypru, informace o destinacích, ubytování, kultuře, přírodě, kuchyni, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety.

Web: kypr.travel.cz

Další související informace

Lefkada

Lefkada last minute dovolená Řecko – Řecký ostrov Lefkada je velice oblíbeným cílem dovolené. Přečtěte si praktické informace pro cestu, jaká jsou oblíbená letoviska, které pláže navštívit a na jaký výlet na tomto romantickém ostrově vydat.

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko – Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Thajsku. Novinky z Thajska, informace o destinacích, ubytování, kultuře, přírodě, kuchyni, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety.

Ubytování Rakousko

dovolená Alpy, ubytování Rakousko – Blahodárný pobyt v rakouských Alpách. Levné a přesto velmi komfortní ubytování v apartmánovém domě Kulmhof, vám může splnit veškeré představy o atraktivní dovolené. Díky příznivým klimatickým podmínkám je Tauplitz považovaný za 'Klimatické a antialergické koupele". Má nespočetné množství turistických a cykloturistických cest v jezerní oblasti solné komory. V blízkosti se také nacházejí termální lázně Bad Mitteldorf. Přímo v objektu je bazén a sauna zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.