+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená letecky a levně

Klíčová slova: dovolená, moře, letecky, levně, teplo

E-mail: info@vyhledavaniletenek.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2011

Popis: Na dovolenou za teplem a k moři. Dovolená letecky, a přitom levně. Vhodné pro mladé rodiny a aktivní seniory. Letecky do jižní Evropy, ale i jinam. Naše služby fungují jinak než u běžných cestovních kanceláří. Zakoupíme Vám letenku, podle přání domluvíme ubytování a vybavíme Vás podrobnými instrukcemi, jak se dostat do místa určení. Neplatíte delegáty, ani služby spjaté s nabídkou cestovních kanceláří. Ušetříte tak i více než polovinu běžné částky, kterou byste jinak zaplatili cestovní kanceláři. V případě zakoupení letenky a ubytování se cena Vaší dovolené bude pohybovat kolem 6000 až 8000 Kč podle zvolené destinace a termínu pobytu.

Web: www.k-mori.cz

Další související informace

Dovolena24.com

dovolená, letecky, španělsko, chorvatsko, řecko – Internetový portál s širokou nabídkou zájezdů od desítek tuzemských cestovních kanceláří. Cestujte s námi na dovolenou po celém světě. Široká nabídka především do destinací, jako je Řecko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko atd.

Dovolené autem levně

dovolená, cestování , auto, bezpečnost, moře, hory – Cestovat autem není vždy jednoduché, ale přesto autem na dovolenou vyráží stále přes 60% čechů, a proto Vám na webu apartmany-autem.cz přinášíme alespoň základní infomrace, které Vám dovolenou usnadní. Pokud se chystáte na dovolenou po Evropě nebo ČR, rozhodně Vám doporučujeme se nejprve informovat.

Last minute dovolená

Dovolená, last minute, moře, ck, dovolené – Hledáte letní dovolenú za skvělú cenu? Dovolené od desítek CK ze Slovenska, Rakouska a Česka na jednom míste. Cestoní kancelář Amazing Tours a její web vsetcinaplaz s nejširší nabídkou zájezdu do celého světa.

Načítání trvalo 0.3285 sekund.