+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená letecky a levně

Klíčová slova: dovolená, moře, letecky, levně, teplo

E-mail: info@vyhledavaniletenek.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2011

Popis: Na dovolenou za teplem a k moři. Dovolená letecky, a přitom levně. Vhodné pro mladé rodiny a aktivní seniory. Letecky do jižní Evropy, ale i jinam. Naše služby fungují jinak než u běžných cestovních kanceláří. Zakoupíme Vám letenku, podle přání domluvíme ubytování a vybavíme Vás podrobnými instrukcemi, jak se dostat do místa určení. Neplatíte delegáty, ani služby spjaté s nabídkou cestovních kanceláří. Ušetříte tak i více než polovinu běžné částky, kterou byste jinak zaplatili cestovní kanceláři. V případě zakoupení letenky a ubytování se cena Vaší dovolené bude pohybovat kolem 6000 až 8000 Kč podle zvolené destinace a termínu pobytu.

Web: www.k-mori.cz

Další související informace

MORAVA Tour

dovolená, itálie, řecko, chorvatsko, alpy – Do míst Vaší letní dovolené v zahraničí u moře Vás dopravíme autobusem, letecky nebo se můžete vydat vlastní dopravou. Nabízíme ubytování v apartmánech, hotelích nebo studiích. Dovolená v Alpách a především lyžování v místních střediscích představuje pro turisty lyžařský ráj. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a vy se rozhodnete vybrat si zimní dovolenou prostřednictvím naší cestovní kanceláře.

Zájezdy - dovolená online

zájezdy,dovolená,online,turistika,last-minute, – Náš portál společně s NetTravel.cz Vám nabízí dovolené a zájezdy. Dovolená u moře, nebo regionální turistika je v našich nabídkách přesně roztříděna dle destinací a termínů. Denně aktualizovaná nabídka 5000 last munute!

Kam k moři?

dovolená, zájezdy, last minute, last second, moře, – Nevíte kam k moři? Na kamkmori.cz naleznete spoustu přímořských destinací za skvělé ceny. Aktuální nabídku zájezdů do destinací jako egypt, řecko, turecko, kréta a spoustu dalších last minute zájezdů.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.