+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Madrid

Klíčová slova: Dovolená Madrid

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Madridu. Novinky, informace o památkách, kultuře, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Web: madrid.travel.cz

Další související informace

dovolená v Chorvatsku

dovolená – Manjana.cz - Potápění - diving. Škola a kurzy potápění v Chorvatsku, diving i apartmány. Potápěčské lokality.Manjana.cz - Potápění - diving. Škola a kurzy potápění v Chorvatsku, diving i apartmány. Potápěčské lokality.

Hotel Dubnica v Dubnici nad Váhom

Ubytovaní hotel turistika dovolená wi-fi výlety – Hotel Dubnica sa nachádza v centre Dubnice nad Váhom, len 5 minút od Barokového kostola sv. Jakuba. Hosťom ponúka štúdiá a apartmány zariadené starožitným nábytkom, ktoré majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a hydromasážnu sprchu.nachádza v centre Dubnice nad Váhom, len 5 minút od Barokového kostola sv. Jakuba. Hosťom ponúka štúdiá a apartmány zariadené starožitným nábytkom, ktoré majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

Dovolená v Barceloně

Barcelona, dovolená Barcelona, ubytování Barcelona – Pokud byste se rádi podívali do Barcelony, hlavního města Španělska, ale nejste moc nadšení z přípravy výletu, tedy se sháněním letenek, ubytování a plánováním trasy, je pro vás ideálním řešením krátkodobý zájezd, tzv. eurovíkend v Barceloně.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.