+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Mallorca - infor

Klíčová slova: mallorca, tapas, baleárské ostrovy, agroturistika,

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2009

Popis: Mallorca: Kdybyste se někoho zeptali, jak vnímá Mallorcu, většina by odpověděla třemi slovy slunce, sex, alkohol. Někdo by ještě přihodil krásné moře a slunečníky. To jsou názory na největší z Baleárských ostrovů ostrov Mallorca

Web: www.dovolena-mallorca.info

Další související informace

Korfu - cestovateľský vid

korfu, řecko, grécko, ostrovy, európa, cestovatel, – Cestovateľský mini web s videami a popismi ostrova z pohľadu jedného chvíľkového cestovateľa. Priamo spustiteľné video, popisy hotelov a iné. Korfu je prekrásny ostrov, ktorý si zaslúži, aby o ňom vedeli další.

Mallorca dovolená

mallorca, dovolená, malorka – Mallorca dovolená, to jsou čisté, dobře udržované pláže, mnoho možností sportovního i společenského vyžití, ale také historické památky. Dovolenou na Mallorce lze strávit v některém z velkých hotelových komplexů nebo v menším hotelu rodinného typu.

Řecko - zájezdy

Řecko, řecké ostrovy, zájezdy do Řecka – Stránky věnované Řecky a řeckým ostrovům. Najdete zde pobrobné informace o Řeckých ostrovech, městech a zajímavých lokalitách. Součástí je také nabídka zájezdů do Řecka od českých i zahraničních cestovních kanceláří.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.