+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Mallorca - infor

Klíčová slova: mallorca, tapas, baleárské ostrovy, agroturistika,

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2009

Popis: Mallorca: Kdybyste se někoho zeptali, jak vnímá Mallorcu, většina by odpověděla třemi slovy slunce, sex, alkohol. Někdo by ještě přihodil krásné moře a slunečníky. To jsou názory na největší z Baleárských ostrovů ostrov Mallorca

Web: www.dovolena-mallorca.info

Další související informace

Korfu - cestovateľský vid

korfu, řecko, grécko, ostrovy, európa, cestovatel, – Cestovateľský mini web s videami a popismi ostrova z pohľadu jedného chvíľkového cestovateľa. Priamo spustiteľné video, popisy hotelov a iné. Korfu je prekrásny ostrov, ktorý si zaslúži, aby o ňom vedeli další.

Karibik Dovolená - Karibs

karibik dovolená, karibské ostrovy, jamajka, kuba, – Karibik je skupina exotických ostrovů u jižní Ameriky. Patří zde tolik známé destinace jako Kuba, Jamajka, Portoriko nebo i Kajmanské ostrovy. Vydejte se i vy na exotickou dovolenou na jedno z nejkrásnějších míst světa.

Velikonoční Ostrovy

velikonoční ostrovy, dovolená, zájezdy – Jednou z nejvíce exotických destinací, kterou si může dovolit každý, v nabídce cestovních kanceláří jsou Velikonoční ostrovy. Proslavené pro své kamenné sochy, kuchyni, překrásnou nedotčenou přírodu, písčité pláže a čisté moře.

Načítání trvalo 0.0835 sekund.