+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Mallorca

Klíčová slova: Mallorca, dovolená, španělsko, počasí

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2009

Popis: Informace o dovolené na španělském ostrově Mallorca. Praktické rady před odjezdem na Mallorcu, informace o oblíbených destinacích na ostrově, mapa Mallorky a aktuální počasí na Mallorce a předpověď na 10 dní.

Web: www.dovolenamallorca.cz/

Další související informace

Na-Lefkádě.cz - Ostrov Le

Lefkáda, Řecko, ostrov, dovolená, počasí, pláže, – Informace o řeckém ostrově Lefkáda přímo z Lefkády. Aktuální a podrobný popis lefkadských zajímavostí, pláží a letovisek. Novinky z Nidri a Agios Nikitas.Informace o řeckém ostrově Lefkáda přímo z Lefkády. Aktuální a podrobný popis lefkadských zajímavostí, pláží a letovisek. Novinky z Nidri a Agios Nikitas.

Mallorca - turistické inf

Mallorca, hotely, počasí – Mallorca je ostrov ve Středozemním moři, ležící na východ od Pyrenejského poloostrova, který je velice častým cílem turistů. Tento web poskytuje velké množství informací o Mallorce nejen pro turisty.

Last Minute zájezdy

zájezdy, Last, Minute, dovolená – Aktuální nabídky zájezdů Last Minute. Souhrn nejaktuálnějších LM nabídek od více než 300 českých cestovních kanceláří. Nabídky pouze pojištěných cestovních kanceláří. Vybírat můžete z cenově zvýhodněných zájezdů do mnoha oblíbených turistických destinací.

Načítání trvalo 0.3284 sekund.