+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Chalkidiki

Klíčová slova: Chalkidiki, Řecko, Kassandra, Sithonia, Athos

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2009

Popis: Přečtěte si o poloostrově Chalkidiki v Řecku, jaké má moře a pláže, jaké tu panuje počasí a co dovézt domů za suvenýry. Připojeny jsou informace o letoviscích Kassandra, Sithonia a Athos a nabídka last minute zájezdů.

Web: chalkidiki.dovolena-zajezdy.net

Další související informace

Korfu

korfu, řecko, letoviska, pláže, počasí, fotky – Rady na dovolenou na ostrově Korfu, Řecko - letoviska, pláže, počasí, fotky, mapy. Chystáte se na dovolenou na ostrov Korfu? Zajímá vás jak to vypadá na ostrově Korfu? Hledáte informace o ostrově Korfu? Tady jste na správném místě!

Cestománie

Last minute zájezdy, Egypt, Řecko, Turecko, Kypr, – Last minute zájezdy - Cestovní agentura Cestománie Vám nabízí aktuální nabídku lastminute zájezů Egypt, Řecko, Turecko, Kypr. Využijte naší výhodné nabídky a rezervujte si svůj lastminute zájezd již dnes.

Lefkáda Řecko

lefkáda, řecko, dovolená – Lefkada, řecký ostrov krásných pláží skrytých mezi strmými vápencovými skalisky. Každá je jiná, neopakovatelná. Lefkáda, to jsou malebné vesničky, klášter, středověká pevnost a tajemné místo Mys Dukato - vstup do Hádovy podzemní říše. Lefkáda, ostrov spojený s pevninou mostem.

Načítání trvalo 2.9759 sekund.