+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Djerbě

Klíčová slova: dovolená na djerbě

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2012

Popis: Dovolená na Djerbě je vhodná kdykoliv v roce. Djerba má přes 320 slunečních dní, subtropické klima a příjemně teplé moře. Ideální kombinace pro ty, kteří milují koupání, slunění a vodní sporty. Dovolená na Djerbě, to je relaxace, oddych, pohoda u moře.

Web: www.dovolena-na-djerbe.cz

Další související informace

Individuální zájezdy Meta

individuální zájezdy, dovolená na míru, Thajsko – Individuální zájezdy pro jednotlivce, dvojice a skupiny. 17 let pro vás zajišťujeme individuální zájezdy do těch nejkrásnějších zákoutí světa. Uhrančivá krása jihovýchodní Asie, okouzlující pláže uvnitř vyhaslých sopek v jižním Thajsku, Kambodža, surfování v Austrálii, Nová Guinea - zahrada světa, úžasné mořské laguny Francouzské Polynésie, záhadné pralesy jižní Ameriky, vášeň a rytmus Karibiku, rozmanitost severní Ameriky, romantická zákoutí Evropy - Paříž, Řím, Benátky, divoká Afrika a mnoho dalších zážitků, které pro vás máme připraveny.

Dovolená na Kubě

Dovolená na Kubě, Kuba dovolená – Dovolená na Kubě, to je exotická dovolená v Karibiku. Krásné pláže, nádherné moře a příjemní lidé. V klidu a v pohodě si zaleťte na Kubu. Dovolená na Kubě stojí za to. Užijte si odpočinek na pláži i různé výlety. Havana, kubánské doutníky a rum.

Ceylon moto Journey

Dovolená na srí lance, dovolená srí lanka, – Dovolená na Srí Lance. Cestování zaměřené na mototuristiku a autoturistiku po Srí Lance. Jedinečný zážitek. Připojte se k nám a prožijte dovolenou snů. Cestujeme buď na motorkách, nebo auty. dle výběru klienta.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.