+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Krétě

Klíčová slova: kréta ostrov dovolená

E-mail: web@online-shoping.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. prosince 2009

Popis: Stránky o Řeckém ostrově Kréta ,která je rozlohou přes 8 200 čtverečních kilometrů největším řeckým ostrovem a po Sicílii, Sardinii, Korsice a Kypru pátým největším ostrovem ve Středomoří. Informace od A-Z, fotografie, slovník a mapy, Krétská kuchyně a mytologie.

Web: kreta.online-shoping.cz/

Další související informace

Paraíso Tours

last minute dovolena kreta gran canaria spanelsko – Cestovní agentura zaměřená na zájezdy do Španělska a Řecka. Detailní znalost většiny nabízených destinací. Rezervace levných letenek a ubytování do celého světa. Destinace: Kréta-Plakias, Zakynthos, Lefkada, Lesbos, Gran Canaria, Lanzarote, Kypr.

Vlakem k moři do Bulharska, dovolená vlakem

dovolená, dovolená vlakem, – Příjemně strávená dovolená vlakem je nevšední zážitek oproti klasickým dopravám. Vlakem k moři můžete cestovat do Itálie, Bulharska, Černé Hory i jiných přímořských destinací. Zájezdy vlakem jsou značně komfortnější, než například autobusem.

Bulharsko - slunečná země se srdcem

Bulharsko, letní dovolená v Bulharsku, dovolená v – Bulharsko je slunečnou a hojně navštěvovanou zemí jižní Evropy už po desítky let. Patří mezi nejvyhledávanější cíle letních dovolených. Bulharsko je typické horkými slunnými plážemi a azurovým mořem, které láká k lenošení a vodním radovánkám.

Načítání trvalo 2.2235 sekund.