+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Krétě

Klíčová slova: kréta ostrov dovolená

E-mail: web@online-shoping.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. prosince 2009

Popis: Stránky o Řeckém ostrově Kréta ,která je rozlohou přes 8 200 čtverečních kilometrů největším řeckým ostrovem a po Sicílii, Sardinii, Korsice a Kypru pátým největším ostrovem ve Středomoří. Informace od A-Z, fotografie, slovník a mapy, Krétská kuchyně a mytologie.

Web: kreta.online-shoping.cz/

Další související informace

Dovolená Egypt

dovolená Egypt, zájezdy Egypt, last minute Egypt – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace o Egyptě, ale především Vám můžeme nabídnout výhodné a nezapomenutelné zájezdy. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů pro Egypt.

Egypt 2014, Egypt dovol

egypt 2014, egypt dovolená 2014 – Čeští turisté si velmi oblíbili africkou destinaci Egypt, kde můžete strávit svou dovolenou i v roce 2014. Nabídka Egypt 2014 obsahuje také dovolenou v Egyptě v režimu last minute. Úspora za all inclusive zájezd do Egypta je v tomto případě značná.

Zájezdy Kapverdy - Dovolená Kapverdy - Last Minute Kapverdy

Zájezdy Kapverdy, dovolená Kapverdy, Last Minute – S DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů na Kapverdy na internetu. Dovolená Kapverdy je tím pravým právě pro Vás, získejte zájezd na Kapverdy díky nabídce last minute, se slevou a levněji.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.