+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Kubě

Klíčová slova: Dovolená na Kubě, Kuba dovolená

E-mail: info@afe-cz.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Dovolená na Kubě, to je exotická dovolená v Karibiku. Krásné pláže, nádherné moře a příjemní lidé. V klidu a v pohodě si zaleťte na Kubu. Dovolená na Kubě stojí za to. Užijte si odpočinek na pláži i různé výlety. Havana, kubánské doutníky a rum.

Web: www.dovolena-na-kube.cz

Další související informace

Kypr

Dovolená na Kypru, Agia Napa, Coral Bay, Kissonerg – Web s informacemi o Kypru, který popisuje zajímavá místa na Kypru a věnuje se také záležitostem, které zajímají turisty. Veškeré informace, které se Vám mohou hodit, pokud se chystáte na výlet či dovolenou do této země.

Dovolená na luxusní jacht

dovolená na jachtě,luxusní jachta,jachta,pronájem – Chcete si užít krásnou relaxační dovolenou na jachtě? Váš sen se může splnit na luxusní jachtě Caribbean Tigress. Užijte si krásnou slunečnou dovolenou na jachtě svých snů. Na luxusní jachtě je ubytování až pro 8 hostů.

Dovolená na Lipně, pronáj

pronájem chaty na Lipně, ubytování Lipno, dovolená – Ubytování Lipno - naše chata u Lipna se může stát ideálním místem pro Vaši dovolenou jižní Čechy! Nabízíme Vám pronájem chaty až pro 6 osob, dostatečná ubytovací kapacita nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro rybáře či cykloturisty.

Načítání trvalo 2.5443 sekund.