+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená na Kubě

Klíčová slova: Dovolená na Kubě, Kuba dovolená

E-mail: info@afe-cz.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Dovolená na Kubě, to je exotická dovolená v Karibiku. Krásné pláže, nádherné moře a příjemní lidé. V klidu a v pohodě si zaleťte na Kubu. Dovolená na Kubě stojí za to. Užijte si odpočinek na pláži i různé výlety. Havana, kubánské doutníky a rum.

Web: www.dovolena-na-kube.cz

Další související informace

Aquadino - jachty a lodě

Chorvatsku, dovolená na jachtě, dovolena more – Nabízíme kompletní zajištění Vaší dovolené na jachtě v krásných destinacích středomoří. Zajistíme loď pro Vás a Vaše přátelé, dopravu, pojištění a zkušeného kapitána s možností kapitánských kurzů. Pro náročnější z Vás nabízíme potápěčské kurzy a sportovní jachting. Nebo s námi můžete netradičně pojmout výuku anglického jazyka. Řídíme se heslem ani korunu navíc. Dovolená s námi Vás nevyjde na víc než obdobná dovolená v apartmánu.

Dovolená na luxusní jacht

dovolená na jachtě,luxusní jachta,jachta,pronájem – Chcete si užít krásnou relaxační dovolenou na jachtě? Váš sen se může splnit na luxusní jachtě Caribbean Tigress. Užijte si krásnou slunečnou dovolenou na jachtě svých snů. Na luxusní jachtě je ubytování až pro 8 hostů.

Aljaška - dovolená na Aljašce

Ajlaška, Dovolená na Aljašce – Informace o cestách na Aljašku, možnosti trávení dovolené, ale také základní geografické údaje. Podívejte se na jedinečná místa a kouty Aljašky - neuvěřitelné scenérie, nádherná panoramata a divoká příroda.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.