+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená po celém světě

Klíčová slova: letní a zimní dovolená,cestování, eurovíkendy

E-mail: info@midastours.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: CA MIDAS tours se zabývá prodejem zájezdů CK. > V nabídce máme ubytování v České republice,Slovensku,Chorvatsku,Turecku, Řecku,Španělsku atd. > Nabízíme i poznávací zájezdy, eurovíkendy,wellness a lázeňské pobyty. S námi můžete cestovat celý rok, na stránkách CA Midas tours najdete letní i zimní dovolenou.

Web: www.midastours.cz

Další související informace

iTRAS, průvodce na cesty

cestování,průvodce,ubytování, pohostinství,sport – Cestovatelský portál s širokou nabídkou možností pro využití volného času v České republice - ubytování, pohostinství, zábavní a relaxační střediska, tipy na výlety, akce, turistické oblasti a turistické zajímavosti.

Cestovní pojištění

cestování, pojištení, připojištení – informace o cestovním pojištění pro EU, typy a druhy pojištění, užitečné rady a zajímavé ponuky pojišťoven, porovnání cen jednotlivých pojišťoven, všechno co potřebujete na cesty, informace platíci v zahraničí tak aby vás nic nemohlo překvapit

Zájezdy, dovolená - aba

dovolená, zájezdy, eurovíkendy, poznávací zájezdy – Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy, eutovíkendy, dovolenou v zahraničí i v České republice. Vybrat si můžete zájezdy autobusem, letecky i vlastní dopravou, zájezdy last minute i first minute. Nabídka zahrnuje vybrané CK.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.