+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená po celém světě

Klíčová slova: letní a zimní dovolená,cestování, eurovíkendy

E-mail: info@midastours.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: CA MIDAS tours se zabývá prodejem zájezdů CK. > V nabídce máme ubytování v České republice,Slovensku,Chorvatsku,Turecku, Řecku,Španělsku atd. > Nabízíme i poznávací zájezdy, eurovíkendy,wellness a lázeňské pobyty. S námi můžete cestovat celý rok, na stránkách CA Midas tours najdete letní i zimní dovolenou.

Web: www.midastours.cz

Další související informace

Cesty daleké i blízké

Cesty,cestování,cestopis,rusko,Mongolako,Čína – Tato stránka je věnovaná cestopisům a cestování po zemích celého světa. Naleznete zde mnoho fotografií, které jsou uspořádány do přehledných fofogalerií s detailními popisy. Podle svého nejlepšího vědomí se snažím dávat rady a tipy na cestu. Zastoupeny jsou Rusko, Mongolsko, Čína, Argentina, Chile, Bolívie, Peru, Mexiko, Kanada, Aljaška a další.

Eurovíkendy v Amsterdamu

cestování, zájezdy, amsterdam, eurovíkendy – Užijte si dovolenou v Amsterdamu s Travel.cz. Získejte aktuální informace o Amsterdamu a rezervujte si nyní nezapomenutelný zájezd do nizozemské metropole. Poznejte kouzlo eurovíkendů v nejznámějších evropských velkoměstech.

Světadíly

cestování, dovolená, egypt, chorvatsko, rakousko – Soubor webů o cestování. Každá země světa má své vlastní stránky. Najdete zde články, cestopisy, tipy a rady na cesty, fotografie, diskuze, recenze hotelů, soutěže, nabídku zájezdů a spoustu dalšího.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.