+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Řecko, Kypr

Klíčová slova: dovolená Řecko, dovolená Kypr, Kréta, Rhodos, Kos

E-mail: info@vtt.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2012

Popis: CK VTT to je dovolená Řecko, Kypr a řecké ostrovy. V naší nabídce naleznete zájezdy na ostrov Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Thassos, Samos, Lesbos, nebo můžete navštívit Peloponés či oblast Olympské riviéry Pierie.

Web: www.vtt.cz

Další související informace

Faliraki Rhodos info

Faliraki, Rhodos, dovolená, zájezdy, hotel – Informace o letovisku Faliraki na ostrově Rhodos. Oblibené letovisko na Rhodu. Víme vše o plážích ve Faliraki, najdete u nás i možnosti dopravy a výletů z tohoto letoviska. Vybírejte dovolenou do Faliraki online.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Dovolená Rhodos

dovolená Rhodos, dovolená, Rhodos, ostrov Rhodos – Dovolená na řeckém ostrově Rhodos patří k těm méně nákladným a zároveň hezkým. Provedeme Vás krásami ostrova Rhodos včetně jeho památek a přírodních zajímavostí a navrch přidáme porci praktických informací, tipů a rad.

Načítání trvalo 0.0618 sekund.