+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Řím

Klíčová slova: Dovolená Řím

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Římě. Novinky z Říma, informace o památkách, kultuře, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Web: rim.travel.cz

Další související informace

Ubytování Šumava

ubytování, Šumava, ubytování Šumava, dovolená – Šumava poskytuje rozmanité formy ubytování – nejlevnější i nejluxusnější. Kouzelnou přírodu s mnohými turistickými atrakcemi si každý zamiluje. Turisti se sem s oblibou každoročně vrací. Víc informací najdete na ubytování Šumava.

Hotel Margit v Trenčanských Tepliciach

hotel Margit ubytování turistika dovolená – Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové pripojenie na Internet. Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v kúpeľoch Trenčianske Teplice ponúkajúc kvalitné ubytovanie s dobrou kuchyňou, osobitým prístupom personálu a dlhoročnou tradíciou. Izby sú upravené v modernom štýle s celkovou kapacitou 8 dvojlôžkových izbieb a 2 apartmány. K dispozícií hosťom je i bezdrôtové

Formentera dovolená

formentera dovolená – Formentera, dovolená v "Karibiku Středomoří", odpočinek na jednom z nejhezčích Baleárských ostrovů. Formentera nabízí svým návštěvníkům pláže s jemným bílým pískem a klidnou dovolenou se sklenkou sladké Sangrie.

Načítání trvalo 1.7855 sekund.