+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Řím

Klíčová slova: Dovolená Řím

E-mail: tsafrankova@travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2010

Popis: Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Římě. Novinky z Říma, informace o památkách, kultuře, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety. Travel.cz - Váš specialista na pobytové a poznávací zájezdy.

Web: rim.travel.cz

Další související informace

Penzion Sluníčko

Penzion, ubytování, Beskydy, Lysá hora, dovolená – Penzion Sluníčko na Ostravici pod Lysou Horou v Beskydech. Nabízíme ubytování, koupaliště, kurty, pizzerii. Možnost využití Relaxcentra Sepetná s bazénem, bowlingem, saunou apod. Pokoje jsou zařazeny do více kategorií.

Egypt z pohledu turisty

egypt, počasí, last minute, dovolená – Egypt je z hlediska turismu jednou z nejnavštěvovanějších zemí Afriky. Tato země je známa především z hlediska starověkých civilizací, které zde zanechali velké množství památek. Mezi nejznámější patří určitě pyramidy a sfinga.

Ubytování Rakousko

dovolená Alpy, ubytování Rakousko – Blahodárný pobyt v rakouských Alpách. Levné a přesto velmi komfortní ubytování v apartmánovém domě Kulmhof, vám může splnit veškeré představy o atraktivní dovolené. Díky příznivým klimatickým podmínkám je Tauplitz považovaný za 'Klimatické a antialergické koupele". Má nespočetné množství turistických a cykloturistických cest v jezerní oblasti solné komory. V blízkosti se také nacházejí termální lázně Bad Mitteldorf. Přímo v objektu je bazén a sauna zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.