+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Saalachtal

Klíčová slova: dovolená, ubytování, lofer, saaalchtal

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2013

Popis: Informace o dovolenkovém středisku Saalachtal v Salcburském kraji, o jeho okolí, o možnostech využití volného času, tipy na zajímavé výlety a přehled prověřených pronajímatelů ubytovacích zařízení v Saalachtalu.

Web: www.salzburger-saalachtal.com

Další související informace

Apartmány Meridies.cz

dovolená, chorvatsko, ubytování, apartmány, Pula – Meridies.cz - dovolená v nejkrásnější části Chorvatska Istrii. Ubytování v nových a plně zařízených apartmánech s vlastním parkovacím místem je situováno v malebné středomořské vesničce Fažana, blízko turistického střediska Pula.

Rajecké Teplice

Rajecké Teplice, ubytování, Diplomat, Aphrodite – Dopřejte si odpočinkový víkend ve slovenských lázních Rajecké Teplice. Ubytování v luxusních čtyřhvězdičkových hotelech Diplomat a Aphrodite. Lázeňské a wellness procedury v ceně pobytu. Dopřejte si odpočinkový víkend ve slovenských lázních Rajecké Teplice. Ubytování v luxusních čtyřhvězdičkových hotelech Diplomat a Aphrodite. Lázeňské a wellness procedury v ceně pobytu.

Ubytování na Floridě

dovolená, Florida, apartmán, USA, moře, ubytování – Chcete zažít jedinečnou dovolenou na krásných, dlouhých plážích s floridských podnebím? Nabízíme Vám ubytování v typických pro Floridu apartmánech v krásném a bezpečném letovisku Pompano Beach, které se nachází pouze 40 minut severně od Miami. Apartmán je součástí kondominium komplexu, v kterém se nachází veliký vyhřívaný bazén, grilovací kout a také posezení pro všechny návštěvníky. Pouze pár kroků od oceánu. Hosté mohou relaxovat v naší pestré zahradě, kde exotické rostliny splynou s okolními palmami.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.