+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Švýcarsko - cest

Klíčová slova: dovolená Švýcarsko, turistika Švýcarsko

E-mail: info@mountaintravel.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Zajišťujeme komfortní zimní a letní dovolenou za nejlepší ceny ve Švýcarském top středisku Davos Klosters, které je zároveň nejvýše položeným městem Evropy. Jsme tým žijící v centru Davosu a naší výhodou je denní kontakt s klienty.

Web: www.mountaintravel.cz/

Další související informace

Dovolená Maledivy

dovolená Maledivy, zájezdy Maledivy – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace o Maledivách , ale především Vám můžeme nabídnout výhodné a nezapomenutelné zájezdy. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů pro Maledivy.

Dovolená

dovolená – Dovolená je obdobím roku, na které lidé většinou netrpělivě čekají a těší je na jeho příchod. Během dovolené lidé obvykle odpočívají a užívají si slunných dní v teplých přímořských krajích. Naleznete zde články na téma dovolená s popisem zajímavých turistických lokalit.

Chata Slovenský raj Čingov ve Smižanech

Turistika chatky ubytování hotel dovolená výlety – Chata s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky se nachází přímo v Slovenském ráji, v turistickém středisku Čingov - Spišské Tomášovce, asi 7 km od okresního města Spišská Nová Ves. Nejbližší okolí chaty tvoří menší louka, jinak je chata umístěna přímo u lesa a nabízí dostatek soukromí. Ve vzdálenosti 70 m od chaty je celoročně otevřená Restaurace Lesnica s výběrem jídel slovenské a mezinárodní kuchyně a celoročně otevřený Salaš

Načítání trvalo 3.0126 sekund.