+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Turecko - informace o Turecku, cestování, počasí

Klíčová slova: turecko, istanbul, artemis, mešita

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2012

Popis: Turecko: Při procházce Tureckem se vás zmocní neodmyslitelný pocit, že na každém rohu na vás bude něco, nebo dokonce někdo, čekat. Na Turecku vás překvapí podivuhodná historie spjatá s touto zemí. Každý roh a zákoutí v Turecku skýtá něco nového.

Web: www.dovolena-turecko.info

Další související informace

Turecko

Turecko, turecko, poznávací zajezdy turecko – Na těchto stránkách najdete podrobný popis turistických zajímavostí v Turecku, včetně památek v Istanbulu a v Ankaře. Část popisu je věnována antickým památkám na západním pobřeží ( Efes, Pergamon,..), přírodním krásám (Pamukkale, Ararat,..) a historickým oblastem ve vnitrozemí (Kappadokie, Chatušaš,..)

Cestománie

Last minute zájezdy, Egypt, Řecko, Turecko, Kypr, – Last minute zájezdy - Cestovní agentura Cestománie Vám nabízí aktuální nabídku lastminute zájezů Egypt, Řecko, Turecko, Kypr. Využijte naší výhodné nabídky a rezervujte si svůj lastminute zájezd již dnes.

Rezidence Artemis

Rezidence Artemis, penzion, ubytovani – Penzion Rezidence Artemis poskytuje ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven TV, sprchovým koutem a WC, k dispozici je připojení k internetu, v objektu je společná kuchyňka. Restaurace s nepřetržitým provozem večeře. Svatební hostiny, firemní rauty, rodinné oslavy. Letní terasa, v zahradě přírodní jezírko, altánek s grilem a posezením, hřiště na míčové hry a dětské hřiště. Pro fanoušky myslivosti cvičná bezkontaktní liščí nora k tréninku psů-norníků. Parkování v areálu penzionu.

Načítání trvalo 2.6024 sekund.