+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Banátech

Klíčová slova: dovolená,Banát,Rumunsko,karpaty

E-mail: info@dovolena-banat.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Nabízíme Vám možnost ubytování v původním domku v jedné z českých vesnic - Eibenthalu. Oblast těchto českých vesnic - Banát, je díky své krásné a ryzí přírodě ideálním místem pro pěší turistiku či cykloturistiku. Nedotčená příroda na upatí rumunských Karpat a možnost nahlédnutí do běžného života našich krajanů dělají z této lokality stále atraktivnější destinaci, kterou opravdu stojí za to poznat. Kromě klasické turistiky jsme pro Vás připravili i různé alternativy - přespaní ve srubu na vyhlídce Známana, výlety po celém Banátu nastavené přímo Vašemu přání, pálení slivovice či chytání ryb v Dunaji

Web: www.dovolena-banat.cz

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Načítání trvalo 1.7618 sekund.