+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Banátech

Klíčová slova: dovolená,Banát,Rumunsko,karpaty

E-mail: info@dovolena-banat.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Nabízíme Vám možnost ubytování v původním domku v jedné z českých vesnic - Eibenthalu. Oblast těchto českých vesnic - Banát, je díky své krásné a ryzí přírodě ideálním místem pro pěší turistiku či cykloturistiku. Nedotčená příroda na upatí rumunských Karpat a možnost nahlédnutí do běžného života našich krajanů dělají z této lokality stále atraktivnější destinaci, kterou opravdu stojí za to poznat. Kromě klasické turistiky jsme pro Vás připravili i různé alternativy - přespaní ve srubu na vyhlídce Známana, výlety po celém Banátu nastavené přímo Vašemu přání, pálení slivovice či chytání ryb v Dunaji

Web: www.dovolena-banat.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 1.8070 sekund.