+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Katánii

Klíčová slova: Katánie, Sicílie, dovolená, Etna, Piazza de Duamo

E-mail: mestokatanie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2010

Popis: Informace o městě Katánie, která se nachází na Sicílii. Pokud máte rádi koupáni v moři, pobyt na pláži, nebo i sport, památky či noční život, pak je Katánie pro Vás to pravé místo. Navštivte sopku Etnu či náměstí Piazza de Duamo.

Web: www.katanie.cz

Další související informace

Zájezdy - Asap.cz

last minute, zájezdy, dovolená, první chvíle, exot – Zájezdy do tuzemska i zahraničí od více než 300 prověřených CK. Denně aktualizované last minute. Samozřejmostí je odborné poradenství. Stejné ceny jako v CK. Poznávací, pobytové i zájezdy. Tuzemská rekreace.

Počasí v Evropě

počasí, dovolená, předpověď, Evropa, aktuální – Přehled aktuálního počasí i předpovědi na další dny v evropských městech (Londýn, Paříž, Řím, Atény, Madrid...) a oblíbených turistických destinacích pro dovolené (Zadar-Chorvatsko). Zobrazení formou "pohledu z okna" s řadou doplňujicích informací.

Bulharsko, Bulharsko dov

bulharsko, dovolená, bulharsko – Bulharsko je oblíbenou dovolenkovou destinací. Dovolená u Černého moře je cenově nenáročná a nabízí příjemný odpočinek od práce. Bulharsko nabízí příjemné ubytování, moře i služby. Dovolená v Bulharsku je záruka kvality a příjemné ceny.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.