+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Protugalsku

Klíčová slova: portugalsko,moře,dovolená,penziony

E-mail: petr.jirsa1@googlemail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: Online průvodce Portugalskem spolu s radami na cesty do Portugalska. Tradiční středomořská kuchnyě spolu tipy na výlety do nejzajímavějších částí hlavního města - Lisabonu. Hodí se nejen na cesty ale také pro čtení ve chvílích volna.

Web: petas-cestuje.blogspirit.com/

Další související informace

Portugalsko

Portugalsko, Algarve, Azorské ostrovy, Estoril, – Web se věnuje zajímavým místům v Portugalsku, která jsou turisty hojně navštěvována. Přináší také informace důležité pro turisty, kteří chtějí jet do Portugalska na dovolenou. Veškeré informace, které se Vám mohou hodit, pokud se chystáte na výlet či dovolenou do této země.

Kanárské ostrovy

dovolena,zajezd,leto,more,vylet,last minute,recenz – Informace pro dovolenou na Kanárských ostrovech. Podrobný popis země, informace o nejoblíbenějších destinacích, recenze hotelů, cestopisy, diskusní fóra a fotogalerie uživatelů. Informace pro dovolenou na Kanárských ostrovech.

Dovolená u moře

moře, dovolená, zájezdy, k, u, moři – Aktuální First Minute, Last Minute nabídky dovolené u moře od mnoha českých cestovních kanceláří. Neustále aktualizováné nabídky do nejoblíbenějších přímořských destinací pro turisty z České republiky.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.