+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Protugalsku

Klíčová slova: portugalsko,moře,dovolená,penziony

E-mail: petr.jirsa1@googlemail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: Online průvodce Portugalskem spolu s radami na cesty do Portugalska. Tradiční středomořská kuchnyě spolu tipy na výlety do nejzajímavějších částí hlavního města - Lisabonu. Hodí se nejen na cesty ale také pro čtení ve chvílích volna.

Web: petas-cestuje.blogspirit.com/

Další související informace

Itálie dovolená, léto u m

dovolená,itálie,u,moře,bibione,řím,benátky – Itálie je jednou z nejnavštěvovanějších zemí pro strávení letní dovolené pro nás Čechy. Dovolená v Itálii je každoročně vyhledávána tisíci lidmi. Navštivte Itálii - zemí s dlouhověkou historií. Na stránkách naleznete informace o střediscích, fotografie, zajímavosti, ubytování, apartmány. Itálie dovolené je tou pravou volbou pro vás.

Apartmány Meridies.cz

dovolená, chorvatsko, ubytování, apartmány, Pula – Meridies.cz - dovolená v nejkrásnější části Chorvatska Istrii. Ubytování v nových a plně zařízených apartmánech s vlastním parkovacím místem je situováno v malebné středomořské vesničce Fažana, blízko turistického střediska Pula.

Turecko

turecko,dovolená,moře – Turecko je fantastická země, která leží na hranici Evropy a Asie. Především mezi Evropskými turisty je Turecko stále vyhledávanější turistickou destinací a cílem nejedné letní dovolené u moře a to především mezi západoevropskými turisty.

Načítání trvalo 0.3355 sekund.