+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Riu de Janeiru

Klíčová slova: Rio de Janeiro, dovolená Rio de Janeiro

E-mail: eriodejaneiro@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2013

Popis: Celý název druhého největšího města v Brazílii je Sao Sebastiao do Rio de Janeiro. Najdete ho u Atlantického oceánu v jihovýchodní části Brazílie. Pokud se o tomto úchvatném městě chcete dovědět více informací, otevřete si naše stránky.

Web: www.eriodejaneiro.cz/

Další související informace

Dovolená v Katánii

Katánie, Sicílie, dovolená, Etna, Piazza de Duamo – Informace o městě Katánie, která se nachází na Sicílii. Pokud máte rádi koupáni v moři, pobyt na pláži, nebo i sport, památky či noční život, pak je Katánie pro Vás to pravé místo. Navštivte sopku Etnu či náměstí Piazza de Duamo.

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Spotřebiče De Dietrich

de dietrich, kuchyňské spotřebiče, trouby, myčky – Domácí spotřebiče francouzského výrobce De Dietrich. Velmi kvalitní spotřebiče do kuchyně s nadčasovým a jedinečným designem. Varné desky, trouby, myčky nádobí, chladničky a mnoho dalšího pro vaši kuchyň.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.