+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Rusku

Klíčová slova: Rusko,dovolená v rusku,Bajkal,Transsibiřská magist

E-mail: info@dovolena-rusko.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2009

Popis: Dovolená v Rusku,Doprovodím Vás na dovolené po Rusku a zařídim potřebné dokumenty.Přispůsobím Vám cestu Vaším požadavkům. Například:jezero Bajkal,Kamčatka,Altaj,Kavkaz,Transsibiřská magistrála,Bajkalsko-amurská magistrála,Krugobajkalka,Vladivostok,Chabarovsk,řeka Amur, Kyrgyzstán,SeveroMujský hřbet,Krásnojarské sloupy,Kodar,Čarské písky,Petrohrad,Moskva,Ostrovní kláštery a krásy Karélie, St.Petěrburg a Solovecké ostrovy,Magadan,Čukotka,pohoří Ural.

Web: www.dovolena-rusko.cz

Další související informace

Cesty daleké i blízké

Cesty,cestování,cestopis,rusko,Mongolako,Čína – Tato stránka je věnovaná cestopisům a cestování po zemích celého světa. Naleznete zde mnoho fotografií, které jsou uspořádány do přehledných fofogalerií s detailními popisy. Podle svého nejlepšího vědomí se snažím dávat rady a tipy na cestu. Zastoupeny jsou Rusko, Mongolsko, Čína, Argentina, Chile, Bolívie, Peru, Mexiko, Kanada, Aljaška a další.

Hotel Minerál ve Zlatých Horách

Hotel Minerál ,ubytování ve Zlatých Horách – Nově zrekonstruovaný hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek ve 2 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem a WC. Celková kapacita restaurace je 30 míst a 20 míst v baru. Otevřeno denně od 11.00. do 23.00. Snídaně kontinentální nebo formou švédských stolů se podávají v době podle přání hostů. Dále je v hotelu pivnice s krbem s grilováním.Parkování je hlídané a na noc uzamčené.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Načítání trvalo 0.0993 sekund.