+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v Rusku

Klíčová slova: Rusko,dovolená v rusku,Bajkal,Transsibiřská magist

E-mail: info@dovolena-rusko.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2009

Popis: Dovolená v Rusku,Doprovodím Vás na dovolené po Rusku a zařídim potřebné dokumenty.Přispůsobím Vám cestu Vaším požadavkům. Například:jezero Bajkal,Kamčatka,Altaj,Kavkaz,Transsibiřská magistrála,Bajkalsko-amurská magistrála,Krugobajkalka,Vladivostok,Chabarovsk,řeka Amur, Kyrgyzstán,SeveroMujský hřbet,Krásnojarské sloupy,Kodar,Čarské písky,Petrohrad,Moskva,Ostrovní kláštery a krásy Karélie, St.Petěrburg a Solovecké ostrovy,Magadan,Čukotka,pohoří Ural.

Web: www.dovolena-rusko.cz

Další související informace

Penzion Pod kaštany v Nových Hradech

Penzion Pod kaštany,ubytování Nové – Nekuřácký Penzion Pod kaštany je jistě kvalitním výchozím bodem pro výlety do malebné přírody Novohradských hor.Nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Součástí penzionu je navíc restaurace, kde se hosté mohou stravovat po celý den. Využít mohou i venkovní terasu s grilem.Cyklistům je v objektu k dispozici uzamykatelná úschovna kol.Návštěvníci, kteří dorazí autem, mají možnost zaparkovat na prostorném parkovišti, které je přibližně 100 metrů od Penzionu Pod kaštany.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.