+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v termálních láz

Klíčová slova: Bešeňová, Tatralandia, Aquaworld Ramanda Resort

E-mail: info@hbtour.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Nabízíme pobyty v termálních lázních na Slovensku a v Maďarsku.Nabízíme pobyty v termálních lázních v Thermal Parku Bešeňová a v Tatralandii Liptovský Mikuláš na Slovensku a v mnoha lázeňských centrech v Maďarsku.

Web: www.lazne-aquaparky.cz

Další související informace

Thermal Park Bešeňová

Bešeňová – Odpočívejte v nejlepším termálním komplexu na Slovensku - v Thermal Parku Bešeňová.Odpočívejte a relaxujte v nejmodernějším termálním komplexu na Slovensku - v Thermal Parku Bešeňová. Výborné ubytování a služby.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Načítání trvalo 0.1449 sekund.