+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená v termálních láz

Klíčová slova: Bešeňová, Tatralandia, Aquaworld Ramanda Resort

E-mail: info@hbtour.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Nabízíme pobyty v termálních lázních na Slovensku a v Maďarsku.Nabízíme pobyty v termálních lázních v Thermal Parku Bešeňová a v Tatralandii Liptovský Mikuláš na Slovensku a v mnoha lázeňských centrech v Maďarsku.

Web: www.lazne-aquaparky.cz

Další související informace

Termální lázně

Bešeňová, Tatralandia, Park Inn Sárvár, Aquaworld – Navštivte Thermal Park Bešeňová aquapark Tatralandia, Aquaworld Ramada Resort Budepešť.Užijte si aktivní dovolenou ve spojení s relaxací v termálních lázních na Slovensku, v Maďarsku a ve Slovinsku.Navštivte termální lázně Thermal Park Bešeňová, auapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše, Aquaworld Ramada Resort Budapešť a Park Inn Sárvár v Maďarsku nebo lázně ve Slovinsku.

Bešeňová a Tatralandia

Bešeňová, Tatralandia – Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - Thermal Park Bešeňová a vodní zábavní areál aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - moderní Thermal Park Bešeňová a největší vodní zábavní areál ve střední Evropě aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše s termálními bazény a s mnoha atrakcemi.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0616 sekund.