+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená ve Francii

Klíčová slova: Dovolená ve Francii, Francie, dovolená ve Francii

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2012

Popis: Výběr míst, kde se dá trávit letní dovolená, představuje nepřeberné množství letovisek více či méně atraktivních s nejrůznějším zaměřením. Záleží na každém, jakou formu odpočinku preferuje, jestli aktivní či pasivní. Obě tyto možnosti pokrývá dovolená ve Francii.

Web: www.dovolena-ve-francii.cz/

Další související informace

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Poznávací zájezdy Paříž

poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr – Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Paříže. Nabízíme také zájezdy o vánočních svátcích a Silvestr. poznávací zájezdy, francie, paříž, silvestr. Nespíme v hotelech F-1, spíme v pokojích s vlastním příslušenstvím. Zárukou kvality jsou profesionální průvodci.

Načítání trvalo 0.3383 sekund.