+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolenka - Exotika

Klíčová slova: dovolenka, exotika, dovolenka exotika,

E-mail: predaj@desirea.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: Exotická dovolenka ? mame pre vás to pravé. Dovolenka-Exotika.sk Vám ponúka neuveriteľný výber exotických dovoleniek do rôznych destinácií. Dovolenka pre všetky vekové kategórie. Krásne zážitky v exotike.

Web: www.dovolenka-exotika.sk

Další související informace

Amfora restaurant

firemní večírky, taneční večery, praha 8- karlín, – Restaurant Amfora Vám nabízí příjemné posezení v koloniálním prostředí restaurace a stylovou hudbu. Nekuřácký prostor a bezbariérový přístup je u nás samozřejmostí. Ochotný a příjemný personál Vám poradí s výběrem jídla.

Horská chata Tama

Horská, chata, Tama, – Horská, turistická, roubená chata na slunečné stráni v areálu sjezdovky ve Velké Úpě. Ideální pro rodinnou dovolenou či školy v přírodě, tak firemní akce. Horská, turistická, roubená chata na slunečné stráni v areálu sjezdovky ve Velké Úpě. Ideální pro rodinnou dovolenou či školy v přírodě, tak firemní akce.

Chalupa na Vysočině v Branišově

chalupa, Na Vysočině, Branišov, ubytování, – Chalupa na Vysočině se nalézá přímo na návsi v malé,romantické vesničce Branišov v Ústí. Je zde ochranné vodní pásmo II.stupně, proto je pobyt vhodný pro rodiny s dětmi-velmi čisté prostředí.Okolí chalupskýtá mnoho příležitostí k turistice,cykloturistice,koupání.

Načítání trvalo 0.0742 sekund.