+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolenka - Exotika

Klíčová slova: dovolenka, exotika, dovolenka exotika,

E-mail: predaj@desirea.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: Exotická dovolenka ? mame pre vás to pravé. Dovolenka-Exotika.sk Vám ponúka neuveriteľný výber exotických dovoleniek do rôznych destinácií. Dovolenka pre všetky vekové kategórie. Krásne zážitky v exotike.

Web: www.dovolenka-exotika.sk

Další související informace

Traveler - Rakousko

rakousko, tyrosko, alpy, ledovec, vídeň, advent, – Cestovní kancelář - specialista na Rakousko. Zajistíme vám zimní i letní pobyty, lyžování v Alpách, lyžování na ledovci, Advent ve Vídni, cyklo turistiku... V naší nabídce: Burgenland,Dolní Rakousko,Horní Rakousko,Korutany,Osttirol,Salcbursko Tyrolsko,Vorarlbersko, Vídeň,Štýrsko... Nabízíme: golf, ledovce, lyžařské balíčky se skipasy, lyžování v termálních oblastech, ubytování pro rodiny s dětmi, termální lázně a hotely.

Penzion Centrum v Kutné Hoře

Penzion Centrum, Kutná Hora, – Penzion vám nabízí celkem 7 pokojů z toho pět dvoulůžkových pokojů, jeden a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje penzionu Centrum jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprcha nebo vana, a WC. Internet - WiFi.Po dohodě s personálem kutnohorského penzionu Centrum je možné objednat snídaně nebo polopenze. Parkování v uzavíraném dvoře.

LetenkyLondyn.sk - levné letenky do Londýna z Bratislavy

letenky, letenka, letenky londýn, letenka londýn, – Plánujete cestu do Londýna z Bratislavy? Pomůžeme Vám vyhledat nejvýhodnejší letenky a ubytování. Všechno přesne podle Vašich představ. Na naší stránce najdete také užitečné informace před vycestováním do hlavního města Británie. Základní informace a rady o měste, nejznámejších památkách, londýnskych letištích a pod.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.