+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevařská Apartments v Benecku

Klíčová slova: Dřevařská Apartments,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2012

Popis: Dřevařská apartments nabízí skvělé zázemí v jedné z nejvyhledávanějších turistických oblastí, v malebném Benecku uprostřed hor. Dřevařská apartments nabízí ubytování v 1 dvoulůžkovém apartmánu a 4 apartmánech pro 4 osoby. Všechny ubytovací kapacity apartments mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, LCD televizor se satelitním příjmem a plně vybavenou kuchyň. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu.Dřevařská apartments nedisponuje restaurací, ale celodenní stravování nabízí skvělá restaurace, která je od apartmánů vzdálena pouhých 50 metrů. Pokud se rozhodnete vzít s sebou Vašeho domácího mazlíčka, má dveře otevřené.

Web: www.drevarska-apartments-na-benecku.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Hotel Lánovský Dvůr v Lánově

Hotel Lánovský Dvůr,ubytování v – Hotel Lánovský Dvů se nachází v obci Prostřední Lánov pouhé 3 km od Vrchlabí, Špindlerův Mlýn: 16 km. K ubytování máme pro Vás připraveno 43 komfortně zařízených pokojů s koupelnou, WC, SAT, telefonem s přímou volbou.V hotelu Lánovský Dvůr je hotelovým hostům k dispozici sauna, whirpool. O bezpečnost Vašeho vozu se bezplatně staráme 24 hodin na hlídaném parkovišti.Součástí hotelu je restaurace, kde jsou ubytovaným podávány snídaně, obědy i večeře. Navíc se tu konají taneční večery s živou muzikou.

Restaurace a penzion Na Louce v Novém Veselí

Restaurace a penzion Na Louce ,ubytování v Novém – Restaurace a penzion Na Louce se nachází v Novém Veselí nedaleko Žďáru nad Sázavou, na hlavní trase do Jihlavy.Restaurace a penzion Na Louce nabízí příjemné ubytování v 5 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, vanou, televizí a připojením na internet. Pokoje jsou ve složení: 1 x dvoulůžkový pokoj, 1 x třílůžkový pokoj, 2 x čtyřlůžkový pokoj a 1 x pětilůžkový pokoj.Možnost ubytování se snídaní.Penzion nabízí stravování v nekuřácké restauraci .Každý všední den restaurace Na Louce nabízí v době oběda cenově zvýhodněné polední menu. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a samostatný vchod do penzionu a restaurace.

Hotýlek u hraběte Harracha v Harrachově

Hotýlek u hraběte Harracha,ubytování v – Hotýlek u hraběte U Harracha se nachází v jednom z nejznámějších míst Krkonoš Harrachově.Hotýlek nabízí ubytování o celkové kapacitě 28 osob. Nabízí ubytování v útulných a prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV se satelitním příjmem. Hotýlek je výhodně situovaný a je vzdálen zhruba 5 minut pěšky od centra města a sedačkové lanovky na Čertovu horu. Většina pokojů má balkon. Hotýlek u hraběte Harracha nabízí stravování ve stylově zařízené restauraci, kde můžete posedět třeba jen u kávy nebo ochutnat něco dobrého z naší kuchyně. Snídaně se podává formou švédských stolů.Před domem je možnost využít vlastní parkoviště. Internetové připojení pomocí wifi je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.