+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dubaj - info web o městě

Klíčová slova: město dubaj, dubaj, SAE, spojené arabské emiráty,

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2010

Popis: Dubaj.ihned.info - informace o počasí, fotky, cestopisné články prostě vše o Dubaji. Dozvíte se o nejbizardnějších stavbách světa jako Burj Al Arab - nejvyšší hotel světa, Palm Islands - ostrovy stvořené lidmi, Ski Dubai - krytý lyžařský komplex.

Web: dubaj.ihned.info

Další související informace

Hotel U Kata v Kutné Hoře

hotel, U Kata, ubytování, Kutná Hora, wellness, – Hotel U Kata v Kutné Hoře prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu. Na hosty čeká 45 stylově zařízených pokojů, poskytujících maximální komfort a pohodlí. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV se satelitními programy, vysokorychlostním připojením k internetu.

Hotel U Hradu v Mladé Boleslavi

hotel, U Hradu, Mladá Boleslav, Ubytování, – Hotel U Hradu, který se nachází v Mladé Boleslavi je tím pravým místem pro ty, kteří mají rádi historické části měst. I přes to, že je Mladá Boleslav především průmyslovým městem, tak skýtá mnoho možností, jak si zde můžete příjemně užít dovolenou.

Penzion Eva v Sobotíně

Penzion Eva, Sobotín, – Pro hosty penzionu Eva v Sobotíně je připraveno k ubytování dva kompletně vybavené byty. Malý 1+1 pro 2-3 osoby, velký 2+1 pro 4-7 osob.Vybavení mimo jiné zahrnuje TV/SAT, rádio, ledničku, WC, koupelnu, zařízenou kuchyň a ostatní doplňky. Penzion Eva v Sobotíně disponuje vlastní vybavenou kuchyňkou. Samozřejmostí je doobjednání snídaně.V okolí penzionu Eva v Sobotíně hosté mohou navštívit místní hospůdky, .

Načítání trvalo 0.3616 sekund.